«Мотор'ролла» - зйомки кліпу на пісню «Полум'я»

28.04.2008 · Новини

Післявеликодні дні для Львова виявляться полум’яними. Західну столицю відвідає «Мотор’ролла» у повному складі. Причина, чому хмельницькі музиканти доїдатимуть паску у місті Лева, дуже прагматична – зйомки кліпу на нову пісню «Полум’я», яка уже стартувала у радіочартах і тепер чекає на своє відеопідкріплення.

У випадку з цим відео, багато що для «Мотор’ролли» буде вперше. А головне, що вперше вони спробують попрацювати з режиссером Тарасом Химичем (робота з Тартаком, ФлайzZzою, ТНМК, Гайдамаками) який сам є львів’янином, а тому вибір місця був певною мірою прогнозованим.

Зйомки триватимуть два дні – 29 і 30-го квітня. 29-го числа, у вівторок, знімальний майданчик розташується у Палаці Потоцьких, що у центрі міста. Там група відзніме основну частину сценарію, за яким живі образи виконавців переплітатимуться з персонажами полотен, розвішаних на стінах палацу. Наступного дня роботу продовжать просто неба на вуличках Львова.

Як обіцяє лідер «Мотор’ролли», Сергій (Сєня) Присяжний, буде багато вогню і різних наворотів, оцінити які глядач зможе вже у другій половині травня, коли буде остаточно готове відео на пісню «Полум'я».

Пісня «Полум’я» – останній сингл з нового альбому «Мотор’ролли», робоча назва якого «Кольорові Сни». Запис композиції забрав у групи кілька місяців, а остаточний варіант пісні зводили в Канаді і до цього процесу своїх рук і мізків доклав Ed Krautner – відомий у музичних колах саундпродюсер, який працював з такими знаменитостями як Avril Lavigne, Nickelback і Sum 41.

Пресс-служба групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
НОВИНИ
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
04.07.2008

3 липня 2008 року у приміщенні магазину музичних інструментів Музторг відбулася презентація нового альбому групи Мотор'ролла під назвою «Кольорові сни».

Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
НОВИНИ
Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
18.06.2008

26-го червня цього року компанія Moon Records випускає четвертий студійний альбом групи Мотор’ролла - «Кольорові Сни».

Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
ІНТЕРВ'Ю
Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
11.05.2005

Надворі вже не жовто-сіра осінь, а весна. Яка є, але весна. От і «Мотор'рола» вже не співає сумну пісеньку, а записала новий альбом «Шо кому не ясно». А що передувало записові, розповів лідер гурту Сеня, то аби всім все стало зрозуміло.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів