«Мотор'ролла» - зйомки кліпу на пісню «Полум'я»

28.04.2008 · Новини

Післявеликодні дні для Львова виявляться полум’яними. Західну столицю відвідає «Мотор’ролла» у повному складі. Причина, чому хмельницькі музиканти доїдатимуть паску у місті Лева, дуже прагматична – зйомки кліпу на нову пісню «Полум’я», яка уже стартувала у радіочартах і тепер чекає на своє відеопідкріплення.

У випадку з цим відео, багато що для «Мотор’ролли» буде вперше. А головне, що вперше вони спробують попрацювати з режиссером Тарасом Химичем (робота з Тартаком, ФлайzZzою, ТНМК, Гайдамаками) який сам є львів’янином, а тому вибір місця був певною мірою прогнозованим.

Зйомки триватимуть два дні – 29 і 30-го квітня. 29-го числа, у вівторок, знімальний майданчик розташується у Палаці Потоцьких, що у центрі міста. Там група відзніме основну частину сценарію, за яким живі образи виконавців переплітатимуться з персонажами полотен, розвішаних на стінах палацу. Наступного дня роботу продовжать просто неба на вуличках Львова.

Як обіцяє лідер «Мотор’ролли», Сергій (Сєня) Присяжний, буде багато вогню і різних наворотів, оцінити які глядач зможе вже у другій половині травня, коли буде остаточно готове відео на пісню «Полум'я».

Пісня «Полум’я» – останній сингл з нового альбому «Мотор’ролли», робоча назва якого «Кольорові Сни». Запис композиції забрав у групи кілька місяців, а остаточний варіант пісні зводили в Канаді і до цього процесу своїх рук і мізків доклав Ed Krautner – відомий у музичних колах саундпродюсер, який працював з такими знаменитостями як Avril Lavigne, Nickelback і Sum 41.

Пресс-служба групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
НОВИНИ
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
04.07.2008

3 липня 2008 року у приміщенні магазину музичних інструментів Музторг відбулася презентація нового альбому групи Мотор'ролла під назвою «Кольорові сни».

Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
НОВИНИ
Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
18.06.2008

26-го червня цього року компанія Moon Records випускає четвертий студійний альбом групи Мотор’ролла - «Кольорові Сни».

Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
ІНТЕРВ'Ю
Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
11.05.2005

Надворі вже не жовто-сіра осінь, а весна. Яка є, але весна. От і «Мотор'рола» вже не співає сумну пісеньку, а записала новий альбом «Шо кому не ясно». А що передувало записові, розповів лідер гурту Сеня, то аби всім все стало зрозуміло.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності