Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни

04.07.2008 · Новини

3 липня 2008 року у приміщенні магазину музичних інструментів Музторг відбулася презентація нового альбому групи Мотор'ролла під назвою «Кольорові сни».

Розпорядником презентації люб’язно погодився стати давній друг, та як виявилося, ще й фанат Мотор’ролли - відомий телеведучий Ігор Пелих. Він розповів усім присутнім про групу, про свою десятирічну дружбу з хлопцями та навіть про те, що вже від дня свого народження (3 лютого) має цей альбом, постійно слухає його, давно знає усі пісні напам’ять, навіть просився до Мотор’ролли у бек-вокалісти. Сєня, вокаліст Мотор’ролли, у пориві дружніх почуттів, подарував Пелиху майстер-диск з усіма піснями.

Після такого чудового вступу, Мотор’ролла відіграла полугодинний акустичний концерт. Музиканти, не зважаючи на спеку, вирішили не зраджувати своєму іміджу, та вийшли на сцену у чорних костюмах та краватках. Сєня  підтримав жартівливий тон, з якого почав Ігор Пелих: «Без цих костюмів нас не впізнають. Нещодавно грали концерт на площі одного з міст, виходимо на саундчек, починаємо підключати гітари, тут до нас підбігає технік і каже: «Хлопці, вибачте, зараз час саундчеку Мотор’ролли».

Взагалі-то, альбом мав з’явитися ще наприкінці минулої весни, але його тодішній стан нас не влаштовував. Я маю на увазі, що його звучання було настільки далеким від того, як ми собі це уявляли, що ту версію взагалі не можна було показувати людям. Не можу сказати, що і сьогоднішня робота мене влаштовує на 100%, але так і повинно бути, інакше не було б сенсу розвиватися.

Отож цей рік ми витратили на пошуки і роботу з саундпродюсерами, які б розуміли наші бажання, а нам би подобалися їхні можливості. Тому було аж три мозкові центри, які ліпили все докупи. Це Віктор Страннік, з яким ми працювали від самого початку над 5-ма треками; стільки ж композицій зробив для нас Ярослав Вільчик; а ще дві пісні продюсував канадієць Ед Краутнер.

Назва альбому «Кольорові Сни», це не те саме що пісня «Я Не Бачу Кольорових Снів». Взагалі свого часу всю роботу над назвою ми поклали на нашого басиста Ігора Лисого. Його пошуки завершилися словом «Мода», для якого він навіть придумав ідею обкладинки з чотирма строгими костюмами. Але якось інтуітивно ми від цієї версії відмовилися, бо так і не змогли знайти зв’язок між словом «мода» і набором наших пісень. Пізніше виявилося, що зробили правильно, бо так само інтуітивно до цієї назви прийшла група Друга Ріка, яка видала свій новий диск трохи швидше, ніж ми. А так як пісні на диску цілком різні, то об’єднати їх може тільки якесь особливе ставлення до них, як, скажімо, до окремих образів чи відчуттів. І образ снів, який це все об’єднує, був тут дуже доречний.

Щоб підкреслити лінію сну ми навіть випускаємо два варіанти альбому. Перший буде традиційним, а другий – люксовим. В картонній коробці до нього додаватиметься буклет зі словами всіх пісень і кожна з них матиме свою ілюстрацію у настрої сну, про який там співається. Тобто це буде така авторська дизайнерська робота. Музично він теж буде «товстішим» - до 12 пісень альбому туди додасться ще 4 ремікси. 

Але обкладинка обох альбомів буде ідентичною. Її нам створив дизайнер Антон Булах. Він спочатку нам запропонував аж сім різних ідей, але ми зупинилися на одній. Особисто я бачу там відбиток людини, яка вимазалася у фарбі і її притулили до білого полотна. Кожен може там щось побачити своє, бо насправді ця картинка – це зображення, яке використовують у психіатричних лікарнях при винесенні діагнозу. Тобто діагноз пацієнта залежить від того, грубо кажучи, що він там побачить, бо ця картинка провокує якісь внутрішні образи. Тут тісний зв’язок з альбомом, бо вже доведено, що кольорові сни бачать люди, у яких нестійка психіка.

Аеліта
Текст до пісні написала Тома Приймак, з якою ми дуже тісно почали працювати після її ж пісні Восьмий Колір. Пісня народилася відразу, коли я дома, на кухні, перебирав гітарні струни. І вже пізніше я перечитував «Аеліту» Олексія Толстого.

Моя Вода
Текст пісні я дуже довго переробляв. Мелодика була готова за кілька хвилин, але слова не вкладалися в неї і довелося все краяти. Тому це ніби спільна робота моя і тієї ж Томи Приймак

До Тебе, Мила
Оригінально цю пісню написав наш друг, який присвятив її своїй коханій і навіть записав її. Напередодні дня народження цього друга мені до рук якраз потрапив цей любительський запис, я його розучив і на святі виконав для нього. Друг був вражений і дав добро на запис пісні всією групою і так вона увійшла в альбом. 

Полум’я
Мелодика пісні народилася під час зйомок кліпу на Восьмий Колір. Коли відпочивав оператор я сидів з гітарою і щось награвав. Мелодію підхопив барабанник і таким чином народилося Полум’я. 

Дівчинку Убив Я
Це відголосок тієї  музики, яку Мотор’ролла грала на своїх початках, такий собі панк-рок. Вона створена дуже давно і російською мовою. Кілька років тому я її переклав і вона мала увійти ще в попередній альбом, але тоді для неї там не залишилося місця. Але щоб «Дівчинка» не пропала, ми постановили її вклеїти в «Кольорові Сни», як пам’ять про нашу рок-н-рольну молодість.

Давай Я Навчу Тебе Поганому
Назва цієї пісні оригінально звучала як Недоказаний Міф. Ми її і тепер так між собою називаємо. Мені текст сподобався з першого ж прочитання. А вже пізніше я дізнався, що його написано було Томою Приймак спеціально про мене.

Травень
Ще одна ностальгічна і колективна пісня групи, яка мала увійти ще у наш другий альбом. Ми її виконували на концертах ще від 1998-го року. Але через перетрубації у групі все якось до неї не доходили руки, хоча на виступах вона постійно звучала. Тому, щоб віддати належне Травневі, ми його перезаписали і вже у новому звучанні він опинився на нашому четвертому альбомі. 

Струм
Ця пісня повністю називається Вдарить Електричний Струм. Це ще один автобіографічний текст для мене. Це одна з наших найновіших пісень і можна припустити, що саме в такому напрямку ми будемо розвиватися далі.

Додому Не Йшов
Ще один кавер. Оригінал цієї пісні виконувала хмельницька команда Страшний Головний Біль, яка зараз майже не існує, і в ній йдеться про молодшого брата лідера цієї групи. Мені ця композиція завжди дуже подобалася, і коли я недавно зустрівся з фронтменом СГБ, то отримав від них дозвіл на виконання цієї композиції.

Пригадай
Це наша новорічна пісня. З одного боку ніби коньюнктура, бо треба мати в репертуарі новорічну композицію, а з іншого – ми хотіли її зробити без усіляких ялинково-серпантинових символів, які вже застрягли в зубах. Це такий british стиль, який передає настрій свята. Іншими словами, так би ми звучали, якби народилися всією групою десь у Манчестері. Це справжня новорічна рок-пісня.

Нумо Ті Омани
Глибока пісня, яка вимагає досконалої вимови. Мені було складно її виспівувати і на це пішло доволі багато часу. Це навіть не зовсім пісня, це швидше співана поезія. Ми в групі довго сперечалися, чи взагалі її варто робити. І навіть коли пісня була готова, то душа не лежала до неї чомусь. Аж після кількох живих виконань і бурхливої реакції публіки ми постановили її дати на диск.

Я Не Бачу Кольорових Снів
Пісня, яка дала поштовх назві альбому. Оригінал тексту був написаний мною російською мовою ще десть років тому. Це гостро соціальний текст, який ми витягнули на світло, переклали і нам здається, що вона актуальність не втратила. Заспівана вона з Сашком Положинським з Тартака і декому навіть здається, що це його авторство.

Трек-лист:
01. Аеліта
02. Моя вода
03. До тебе мила
04. Полум`я
05. Cтрум
06. До дому не йшов
07. Дівчинку убив я
08. Давай я навчу тебе поганому
09. Травень
10. Пригадай (Новорічна)
11. НумоТіОмани
12. Я не бачу кольорових снів
Бонус
13. Аеліта (disco mix)
14. Моя вода (pop mix)
15. До тебе мила (romantic mix)
16. Полум`я (acoustic mix)
Мотор'ролла
Кольорові Сни
2008
Moon Records

Пресс-служба групиМотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
Мотор'ролла - презентувала Кольорові Сни
 
ПУБЛІКАЦІЇ
Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
НОВИНИ
Мотор'ролла - новий альбом Кольорові Сни
18.06.2008

26-го червня цього року компанія Moon Records випускає четвертий студійний альбом групи Мотор’ролла - «Кольорові Сни».

Мотор'ролла презентує «Полум'я»
АНОНСИ
Мотор'ролла презентує «Полум'я»
05.03.2008

15 березня група «Мотор'ролла» вперше презентує наживо свій новий сингл – пісню «Полум'я», яку крім самих авторів ще ніхто не чув. Це відбудеться на столичному концерті групи, який вона дає у Docker Pub, що на Оболоні.

Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
ІНТЕРВ'Ю
Мотор'ролла: «Аби всім стало ясно»
11.05.2005

Надворі вже не жовто-сіра осінь, а весна. Яка є, але весна. От і «Мотор'рола» вже не співає сумну пісеньку, а записала новий альбом «Шо кому не ясно». А що передувало записові, розповів лідер гурту Сеня, то аби всім все стало зрозуміло.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів