Дід мороз відіграв свій блюз 3 січня в 44

11.01.2007 · Новини

Підігріта панк-рок гуртом «Тотторо» та гумористичним дуетом «Чіп і Дейл», публіка обвалом оплесків та вигуків зустріла учасників гурту «FreeJam», які сперше здивували присутніх новорічним настроєм сценічного вбрання (капелюхи Діда Мороза-Хряка і Гнома з косами, вуха кроля-плейбоя, яскраві футболки, крилата паця на шиї вокаліста, блискучий дощик на одязі, взутті та інструментах...), а потім – драйвовим та якісним звучанням...

Для «FreeJam» це далеко не перший виступ в «44» - клубі, що практично став для них рідною домівкою, але такої кількості глядачів, признаються музиканти, не очікували. І дійсно, незважаючи на те, що ціна квитка не була мізерною, в приміщенні ніде було впасти не те, що яблаку, а навіть медіатору!

Взагалом було виконано 13 треків, настрій яких суцільно відповідає назві та внутрішньому мікроклімату групи: хард-рок та блюз дрібними шматочками, дрібка рок-баладного вальсу, пучок хеві-металу, чайна ложка реггі, перемішати та додати соус «Hendrix» - ось такий він, рецепт вільного джему.

Тож, до драйвових пісень, що пролунали на концерті можна віднести: «Пульс», «Елрік» (присвячена головному герою епічної фентезі саги Майкла Муркока), «Мала» («Це вогонь, він палає в твоїх думках...»), «Моя кохана» (про любов гітариста до своєї коханої гітари Epiphone), «Шоколадка» («А я люблю, когда сладко...»), «Я так люблю» («Коли на небі павутиння сірого дощу»).

А з повільних – «Час блюзу» (про те, чим займається музикант за відсутності своєї дівчини ;) ), «Темрява» (про темряву зі свічкою в руках), «Кариназ-блюз» («Хотел бы я взлететь…»), «Южный ветер» («И спасает меня от смерти и дарит желание жить…»).

Крім того «FreeJam» достойно відіграли 3 кавери: «Red House», «Hoochie-Cochie Man» та «Knockin` On The Heaven`s Door», що викликав особливий екстаз у публіки та вигуки у бік музикантів на зразок: «Я вас люблю!», «Ви боги!», «О, так!», а також нестримний дівчачий лемент. Отож, атмосфера в залі склалася казкова, і як влучно сказав арт-директор «44» Марк: «Публіка була щаслива!»

Якби концерт не закінчився вчасно, то від потужного дуету вокалістів Данила та Ірини, напевне, потріскалися шибки (незважаючи на те, що у підвальчику їх немає), а музикантів Юрка, Макса та Андрія прихильники закидали б спідньою білизною! Що ж, є всі шанси відбутися цьому наступного разу!

 

Текст - Росина


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності