Гурт Мандри: на диску і вживу

21.11.2007 · Анонси

Днями в творчому житті гурту Мандри відбулась знаменна подія - вийшла в світ перша в історії гурту «жива» платівка - «Мандри у Країні Мрій».
Презентація диску, звісно ж, з концертом,  відбудеться 23 листопада в концертному залі Українського Дому.
Ось що розповідає з цього приводу фронтмен колективу Фома:

«Основний матеріал альбому «Мандри у Країні Мрій» – це живий виступ на фестивалі «Країна Мрій» у 2005 році. Чесно кажучи, ми не збиралися видавати цей альбом. Якось звукорежисер цього фестивалю Макс Капуста подзвонив нашому директору і сказав, що у нас тут є живий ваш виступ, чи не хочете ви його послухати, або переписати собі. Ми подумали – цікаво, звичайно, приїхали до Макса, послухали і зрозуміли, що це дуже класний матеріал і гідний того, щоб видати альбом. Взяли матеріал і почали працювати. У студії Андрія Обода «SVОБОДА-РЕКОРДС» почистили трохи матеріал, підтягнули, що потрібно. Коли ми послухали увесь матеріал вирішили, що треба зробити якесь інтро до цього альбому. Я написав великий вірш, філософського смислу, з якого і починається альбом.

Цікава фішка в тому, що під час концерту я поставив на сцені свою відео камеру, і її мікрофон записав усю реакцію публіки на виступ. Ми змонтували цей звук в один аудіо трек з піснями. Тобто музика, яка записана була на пульт та реакція слухачів на виступ з моєї камери.

Альбом цей цікавий тим, що до цього ми не видавали альбом живого виконання пісень. Адже багато хто знає і любить нас саме як гурт, що грає на живо. Це було знахідкою, що у нас з’явився цей матеріал і ми вирішили його видати.

Приємно те, що альбом слухається на одному диханні. Тематично це була програма спеціально створена для фестивалю «Країна мрій», а це – як всі знають – етно-фестиваль. Тому, в основному, це етно програма, яка складається із пісень нашої групи та народних пісень. Це і ліричні пісні, і балади, і пісні в стилі етно-диско, етно-панк. Цим диском ми також певною мірою підкреслюємо певний період життя і творчості, такий собі  документ часу – «Мандри» зразка 2005-2007 років. Це програма, яка складає кістяк наших виступів, без старих і найновіших пісень, тому слухач може послухати якими були «Мандри» на початку нового тисячоліття.

Уся атмосфера виступу, яка була драйвовою — збережена. Особисто я отримую велике задоволення слухаючи цей альбом, що для мене є нонсенс, адже я не завжди був задоволений студійною роботою.

Зараз ми будемо розвивати трішечки новий стиль, розробляти якісь інші музичні теми, отже цей диск підкреслить старий наш період в творчості. Ну, і звичайно, цей альбом буде знахідкою для тих, хто не був на живих виступах нашого гурту, а чув лиш пісні по радіо, телебаченню. Обкладинку робив традиційно наш друг Олександр Канарський, малюнки малювала дружина нашого басиста Сергія Чегодаєва (Чижа) – Оксана. Дерево на малюнку символізує ріст, воно росте так само, як розвивається і гурт «Мандри».  
 

«Мандри» також розпочали запис нового альбому, записано вже 7 музичних треків. Альбом «Мандри у Країні Мрій» – це подарунок нашим слухачам, так би мовити, в міжсезоння, між роботою в студії над записом нового альбому та концертною діяльністю».

Трек-лист:
1.Хай тобі не буде сумно  
2.Легенда про Іванка та Одарку  
3.Калина  
4.Орися  
5.Ой чий то кінь стоїть  
6.Магдалєна  
7.Коханочка  
8.Коло млину  
9.Несе Галя воду  
10.Косачіна

Концерт-презентація
23 листопада
Концертний зал Українського Дому
19-00


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Праздник украинского фолка от Мандров
ФОТО
Праздник украинского фолка от Мандров
02.04.2009

Группа Мандры у отечественных меломанов ассоциируется, прежде всего, с интеллигентным драйвово-романтичным фолк-роком. Их концерт в Докер пабе 28-го марта стал отличным подарком всем ценителям такой музыки

Новое направление в Мандрах
АНОНСИ
Новое направление в Мандрах
19.03.2009

28-го марта в Докере можно будет послушать хотя и не кардинально изменившиеся, но все же непривычные уху давних поклонников Мандры. Есть все основания предполагать, что новое звучание группы будет не менее интересное, нежели старое.

«Мандри» у Косово
НОВИНИ
«Мандри» у Косово
31.01.2008

26 січня в Косово для контингенту українських миротворчих сил прямо на базі українських миротворців півторагодинний концерт відіграла культова українська група «Мандри». Цікаво, що це перший в історії Косово концерт української музики, і перший культурний захід для українських миротворців за всі 9 років перебування контингенту на території цієї «гарячої точки».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Світ
Світ
2011
альбом
слухати · рецензія
У Країні Мрій
У Країні Мрій
2007
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів