У Країні Мрій

У Країні Мрій

Мандри


1. Хай тобі не буде сумно
2. Легенда про Іванка та Одарку
3. Калина
4. Орися
5. Ой чий то кінь стоїть
6. Магдалєна
7. Коханочка
8. Коло млину
9. Несе Галя воду
10. Косачіна

Це перша «жива» платівка гурту. Ідейним поштовхом створення альбому став виступ команди на фестивалі «Країна Мрій» 2005 року. Сбірку можна було б назвати внеплановою. То певно літні вітри так закрутили, що, після вдалого виступу, в доброї людини (Макс Капуста) лишився матеріал, котрим просто неможливо було б знехтувати. Підбірка пісень того виступу видалася музикантам оптимальною для створення концертного альбому. Рівнозначно натхенною, як відзначили хлопці, була й сама атмосфера фестивалю. Ось таким і вийшов альбом – замріяно-мандрівним і дуже етнічним.

4 треки, що увійшли до платівки – українські народні пісні у інтерпритації Мандрів, решта – характерні гурту запальні фолкові мотиви і ліричні композиції. Перемежовують треки вірші і коментарі Фоми, на фоні гомону концертового натовпу. Тож, вдягаємо навушники, заплющуємо очі, і ...опиняємось у теплих липневих сутінках поза лаштунками фестивальної сцени.

Альбом є своєрідним зрізом творчості колективу, що у незмінному складі вже 10 років мандрує Україною і поза її межами. Наступна платівка готується в іншому, новому стилістичному напрямку. Однак, остаточний відхід від етно хлопці заперечують. Адже, як відмітив Фома, музиканти гурту грають те, що їм подобається, роблять те особливе, що тільки Мандри могили б зробити, але важливою ідеєю у творчості колективу завжди залишатиметься любов до України, щире бажання показати її красу, віддати шану її історії і додати свій особливий внесок в її музику.

Трек-лист:
1.Хай тобі не буде сумно
2.Легенда про Іванка та Одарку
3.Калина
4.Орися
5.Ой чий то кінь стоїть
6.Магдалєна
7.Коханочка
8.Коло млину
9.Несе Галя воду
10.Косачіна

Олена Дяченко


Виконавець:
Мандри
Назва:
У Країні Мрій
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2007
Видавець:
self-released
ПУБЛІКАЦІЇ
Праздник украинского фолка от Мандров
ФОТО
Праздник украинского фолка от Мандров
02.04.2009

Группа Мандры у отечественных меломанов ассоциируется, прежде всего, с интеллигентным драйвово-романтичным фолк-роком. Их концерт в Докер пабе 28-го марта стал отличным подарком всем ценителям такой музыки

Новое направление в Мандрах
АНОНСИ
Новое направление в Мандрах
19.03.2009

28-го марта в Докере можно будет послушать хотя и не кардинально изменившиеся, но все же непривычные уху давних поклонников Мандры. Есть все основания предполагать, что новое звучание группы будет не менее интересное, нежели старое.

«Мандри» у Косово
НОВИНИ
«Мандри» у Косово
31.01.2008

26 січня в Косово для контингенту українських миротворчих сил прямо на базі українських миротворців півторагодинний концерт відіграла культова українська група «Мандри». Цікаво, що це перший в історії Косово концерт української музики, і перший культурний захід для українських миротворців за всі 9 років перебування контингенту на території цієї «гарячої точки».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Світ
Світ
2011
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами