Фестиваль пісні «Бескиди» пройде 10-12 серпня у Карпатах

01.08.2007 · Новини

БескидиФестиваль пісні «Бескиди» проводиться з метою популяризації української авторської пісні, виявлення і підтримки талановитих молодих виконавців авторської пісні та розвитку туризму в Карпатах. У Фестивалі візьмуть участь барди (Олександр Смик, Володимир Шинкарук, Велерій Маренич, Наталка Криничана) та відомі українські виконавці (Пікардійська Терція, Перкалаба, OT VINTA), так і молодь, яка тільки розпочинає свій творчий шлях.

Фестиваль пропагує романтизм, пошук пригод, здоровий спосіб життя, зелений туризм, відвідання цікавих туристичних місць, підкорення гірських вершин.

Місце проведення: Карпати (Сколівські Бескиди – гірський хребет у Карпатах), Львівська область, Сколівський р-н, неподалік селища Верхнє Синьовидне, на злитті річок Стрий та Опір, урочище «Княжа галявина».

Дата проведення: п’ятниця-неділя, 10-12 серпня 2007 р.

Організатори: Управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та Львівська міська громадська організація «Підкова».

Ведучий Фестивалю - Володимир Шинкарук.

П’ятниця, 10 серпня 2007 р.
10:00 заїзд і реєстрація гостей і учасників Фестивалю;
14:00 відбір учасників до конкурсного концерту;
18:00 запалення ватри та підняття прапору Фестивалю;
18:20 концерт «Зустріч – Знайомства», виступають члени журі, барди з оргкомітету, лауреати фестивалів «Оберіг», «Червона Рута (ном. «авторська пісня»)», «Срібна підкова», «Обереги», «Струни серця» та гості з різних міст України;
22:00 концерт біля вогнища.
 
Субота, 11 серпня 2007 р.
10:00 формування екскурсійних груп гостей Фестивалю для походу в урочище Бубнище (скелі Довбуша), наскельну фортецю «Тустань», скельний монастир в Розгірче, підйом на гору Парашку (1263м), похід до Мертвого озера та водоспаду Кам’янка;
10:00 конкурсний концерт (голова журі народний артист України Валерій Маренич);
16:00 урочисте відкриття Фестивалю та нагородження переможців конкурсу;
ГАЛА-КОНЦЕРТ Фестивалю:
16:30 Гала-концерт відомих бардів (Н.Криничанка, І.Гриник, О.Смик, В.Шинкарук) та гостей Фестивалю (Пікардійська Терція, Перкалаба, OT VINTA).
00:00 «Вільний мікрофон».
 
Неділя, 12 серпня 2007 р.
12:00 урочисте закриття Фестивалю, опускання прапора;
13:00 від’їзд запрошених, учасників, глядачів.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Бескиди - фестиваль пісні чекайте в серпні
АНОНСИ
Бескиди - фестиваль пісні чекайте в серпні
20.07.2008

У Фестивалі візьмуть участь: - автори-виконавці Олександр Смик, Ольга Богомолець, Ігор Жук, Едуард Драч, Олесь Дяк, Наталка Криничанка, Лілія Кобільник; - Вій, Телері, Валерій Маренич; - 25 поетів з України, Білорусії, Росії; - творча і талановита молодь.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

«Українська пісня» оголошує прийом заявок
АНОНСИ
«Українська пісня» оголошує прийом заявок
29.03.2019

Національний проект «Українська Пісня» повертається! Ще масштабніше, ще видовищніше, ще яскравіше! Новий якісний рівень і незмінна мета: пошук та відкриття нових облич на українській музичній сцені!