Рок-дуель «Прем'єра» – перемога за «Slip»

23.04.2007 · Новини

Досить часто у відбірних турах популярного рок-фестивалю «Прем’єра», що постійно проходять у Херсоні, рок-гурти змагаються не тільки у рамках всеукраїнського відбору, а й міжнародного. Це трапляється у випадках, коли у проекті піймають участь колективи не лише з України, а й з Росії, Таджикистану, Білорусії, як це бувало раніше. Ось і цього разу на рок-дуель до Херсону завітали разом з киянами, що представляли гурт «PICK-UP» та хлопцями з Ладижина, Вінницької області, що приїхали у складі гурту «SLIP», також і музиканти рок-колективу «П’ятий Угол», яких можна назвати гостями нашої держави, адже вони, хоча і сусіди, але представляли місто Тирасполь, Придністров’я, Молдова.

Придністровці завітали до Херсону на день раніше, прийняли участь у часовому прямому ефірі в програмі «Саундчек» Херсонській обласній телерадіокомпанії, що постійно виходить в ефір напередодні рок-дуелей. Музиканти завжди з радістю розповідають про свою творчість, а також відповідають на запитання ведучої та тих, хто дзвонить до студії. Кожний крок, який сприяє так званій «розкрутці» колективу, дуже багато значить для молодих і поки що не досить відомих рок-гуртів, які бажають голосно заявити про себе, продемонструвати широкій аудиторії любителів рок-музики свою творчість. Таким кроком до визнання можна вважати і подібні відео сюжети зі звітами про відбірні тури фестивалю «Прем’єра», на зразок того, який ви переглядаєте у цю мить. Чули б ви, скільки радості та емоцій лунають у голосах музикантів, що дзвонять «премєрівцям» і повідомляють, що щойно побачили свій виступ у Херсоні на екрані свого місцевого обласного телебачення. Їм було дуже приємно, що фрагменти їх виступу побачили рідні, знайомі, друзі. Саме за те, що такі сюжети дарять радість цим творчим особистостям, організатори фестивалю щиро дякують за співпрацю ті телерадіокомпанії України, які постійно освітлюють перебіг фестивалю. Спасибі вам!

Повертаючись до музичної програми цього вечора зазначимо, що організатори фесту вчиняють досить мудро, запрошуючи в якості «Гостей проекту» ветеранів рок-музики, виступ яких може слугувати для молодих рокерів своєрідним майстер-класом. Так, приміром, цього разу гостем вечора був гурт «Криголам», який є найіменитішим херсонським рок-колективом. Він приймав участь чи не в усіх фестивалях, що проводилися на теренах колишнього СРСР, виступав на самих перших концертах славнозвісних «Таврійських іграх», тощо. 

Але і молоді колективи того вечора показали, що і вони чогось варті, що і вони можуть «видавати на гора» таку музику, яка не залишить байдужими глядачів. Ті несамовито підтримували музикантів, а музиканти, в свою чергу, показали досить яскраву програму, продемонстрували високу майстерність виконання.

Саме глядачі своїми голосами виявляють переможця рок-дуелі, гурт, який, отримавши право виступити у фіналі, продовжить боротьбу за головні призи фестивалю. Тріумфатором цього вечора став гурт «SLIP». Хлопці дійсно виступили класно, порадували своєю творчістю глядачів, а ті, в свою чергу, своїм вибором, музикантів.  

P.S. Лауреати фестивалю отримують право безкоштовного запису на студіях: «Pan Sound» Миколаїв: http://pansound.com.ua «ДИНАСТІЯ» Київ: http://dynasty.kiev.ua/ «КОЛЕСО РЕКОРДС» Донецьк: www.k-records.narod.ru Хот Джем Рекордс Луганськ: www.hotjam.org

Інформаційна підтримка: http://www.rock.kiev.ua http://www.musicsclub.com http://ps.org.ua   www.videomusic.ru   http://diyclab.moy.su/


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
АНОНСИ
Прием заявок на участие в летних фестивалях
18.04.2011

Приглашаются рок-группы для участия в мото-рок-байк-фестах OPEN AIR, которые будут проводиться в течении всего курортного сезона на морском побережье

Рок убивает не попса, а сам же рок!
НОВИНИ
Рок убивает не попса, а сам же рок!
04.05.2009

Времена «Пинк Флойда» уходят в прошлое. Ныне на сцене рок-зрителями приветствуется обнаженный мужской ... 2 мая, Херсон, ночной клуб «Паутина», Время, вперед, Клуб, Новый проект, Ананас.

Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
НОВИНИ
Рок-дуэль «Премьера»: рокеры не остались равнодушны к трагедии байкера
17.09.2008

По результатам отбора, Fatal Error 6 декабря второй год подряд выступит в Областном финале. А путевку во Всеукраинский финал в этот вечер получили музыканты севастопольской группы HarDest Choice.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії