Вчора, 5 грудня, у київському арт-клубі «44» відбувся виступ кам'янець-подільського гурту «Пропала Грамота». До уваги публіки «рок-чумаки» представили пісні, які мають увійти до їхнього дебютника під назвою «Цейво».
Як і було заплановано, разом з «грамотіями» того вечора на сцені заспівали Дмитро Скобелєв з молодої альтернативної групи «ПЛАНТА» і Ніна Гаренецька з «ДахиБрахи», котрі теж приймають участь у записі першої платівки «подільського фундаменталу».
Послухати і подригати руками під музику «Пропалої Грамоти» завітав навіть Олег Скрипка власною персоною. Варто зазначити, що пісні команди подобаються не тільки відомому українському «рок-гуру», а й багатьом пересічним громадянам і негромадянам нашої неньки, доказом чому став забитий під зав'язок зал. В цілому концерт вийшов вдалим і ватазі можна сміливо поставити пресловутий «зачьот».
На відміну від попередніх, третя плита писалась довго і виважено – більше 6 місяців. Поки альбом зводився та настоювався, окремі сингли розійшлись Мережею, а пісня «Опришки» навіть потрапила до польської етно-компіляції від лейблу ЕМІ
Подільський фундаментал оркестр «Пропала Грамота» запускає у світ першу ластівку третього альбому – пісню «Літо».
От і закінчилася золота пора фестивальних гулянь до світанку. Час підбивати підсумки. А хто краще це може зробити, як не музикант, ведучий і журналіст! Не довго думаючи, де знайти такого універсального знавця, пригадався Павло Нечитайло.
Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!