Брати Гадюкіни - дадуть концерт в Києві

13.09.2004 · Новини

Незабутній Кузя (Сергій Кузьминський) таки співатиме на першому за останні 9 років концерті славетних Братів Гадюкіних. Як виявилося, крутячи в Москві транс, він ще не забув рідної мови, а головне слів забійних «гадівських» пісень. Концерт загадується провести 31 жовтня в столичному Палаці Спорту, однак дата може посунутися. Музиканти навмисно зупинилися на цьому залі, оскільки Палац КПІ є замалим, а НП «Україна» занадто помпезний. Тим паче, що рокери бажають, щоб на їхній виступ зміг потрапити і старий, і малий, а тому квитки мають бути доступними. Втім, то не буде суто самостійний виступ Братів: в рок-толоці візьмуть участь не менш знані ВВ та Океан Ельзи, побратими по ремеслу і давні приятелі Гадюкіних. Охопити всіх бажаючих взяти участь у цьому дійстві «велетнів» не можливо природно, тож гурт віддав підбір виконавців на відкуп видавництву Лавіна М'юзік, яка є співзатійником концерту і свого часу випустила три платівки БГ.

Сьогодні йдеться тільки про один концерт Братів Гадюкіних, але музuки не виключають можливості зібратися своїм складом, яким записувалась остання платівка гурту «Щасливої Дороги» ще. «Та мови про якесь турне перестарілих і запліснявілих рок-старичків навіть не може бути!» - каже клавiшник i басист зоряного складу гурту Ігор Мельничук. - «Нам цього зовсім не потрібно, адже шоу-бізнес зі своїми примітивними постулатами нас просто не цікавить». Нині «Гади» ще не визначилися з піснями, які вони заспівають, але очікувати якоїсь новоскладеної дотепщини від метрів годі. «Я взагалі підозрюю, що 20-річні нас мало знають, і вони більше прийдуть на ВВ та Океанів, ніж на нас,» - міркує пан Мельничук. - «Це й не дивно: кліпів наших немає, по радіо теж мало що крутять». Однак після концерту становище обіцяє виправитися на користь Гадюкіних, позаяк дійство записуватиметься на відео, яке згодом можна буде крутити по телебаченню, а Лавіна М'юзік зі свого боку зможе випустити як DVD.

Джерело: fdr.com.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Брати Гадюкіни презентують перший трек  з нового альбому
НОВИНИ
Брати Гадюкіни презентують перший трек з нового альбому
04.03.2016

Ігор Мельничук: Ми запускаємо в люди перший титульний трек з нового альбому, який називається як і сам альбом – «Сміх і Гріх». Назву придумав наш барабанщик, Михайло Лундін. Як на мене – це така швидка пісня без якихось там великих претензій. Далі слово за вами.»

Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
ІНТЕРВ'Ю
Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
02.05.2004

Привід погомоніти з колишніми учасниками цієї славетної ватаги - Ігорем Мельничуком та Павлом Крахмальовим - знайшовся неабиякий.

Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
ІНТЕРВ'Ю
Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
01.01.1970

Сергій Кузьмінський, він же Кузя, лідер легендарного львівського гурти «Брати Гадюкини», він же DJ Qzzaargh і DJ Pubert.Нещодавно, вдома, на своєму комп'ютері, Сергій записав новий подвійний альбом електронної музики.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
АНОНСИ
На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
02.05.2018

300 випусків в прийнятому літочисленні це приблизно шість з половиною земних років. Перший випуск STEREOBAZA вийшов в ефір 8 грудня 2011