Брати Гадюкіни - дадуть концерт в Києві

13.09.2004 · Новини

Незабутній Кузя (Сергій Кузьминський) таки співатиме на першому за останні 9 років концерті славетних Братів Гадюкіних. Як виявилося, крутячи в Москві транс, він ще не забув рідної мови, а головне слів забійних «гадівських» пісень. Концерт загадується провести 31 жовтня в столичному Палаці Спорту, однак дата може посунутися. Музиканти навмисно зупинилися на цьому залі, оскільки Палац КПІ є замалим, а НП «Україна» занадто помпезний. Тим паче, що рокери бажають, щоб на їхній виступ зміг потрапити і старий, і малий, а тому квитки мають бути доступними. Втім, то не буде суто самостійний виступ Братів: в рок-толоці візьмуть участь не менш знані ВВ та Океан Ельзи, побратими по ремеслу і давні приятелі Гадюкіних. Охопити всіх бажаючих взяти участь у цьому дійстві «велетнів» не можливо природно, тож гурт віддав підбір виконавців на відкуп видавництву Лавіна М'юзік, яка є співзатійником концерту і свого часу випустила три платівки БГ.

Сьогодні йдеться тільки про один концерт Братів Гадюкіних, але музuки не виключають можливості зібратися своїм складом, яким записувалась остання платівка гурту «Щасливої Дороги» ще. «Та мови про якесь турне перестарілих і запліснявілих рок-старичків навіть не може бути!» - каже клавiшник i басист зоряного складу гурту Ігор Мельничук. - «Нам цього зовсім не потрібно, адже шоу-бізнес зі своїми примітивними постулатами нас просто не цікавить». Нині «Гади» ще не визначилися з піснями, які вони заспівають, але очікувати якоїсь новоскладеної дотепщини від метрів годі. «Я взагалі підозрюю, що 20-річні нас мало знають, і вони більше прийдуть на ВВ та Океанів, ніж на нас,» - міркує пан Мельничук. - «Це й не дивно: кліпів наших немає, по радіо теж мало що крутять». Однак після концерту становище обіцяє виправитися на користь Гадюкіних, позаяк дійство записуватиметься на відео, яке згодом можна буде крутити по телебаченню, а Лавіна М'юзік зі свого боку зможе випустити як DVD.

Джерело: fdr.com.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Брати Гадюкіни презентують перший трек  з нового альбому
НОВИНИ
Брати Гадюкіни презентують перший трек з нового альбому
04.03.2016

Ігор Мельничук: Ми запускаємо в люди перший титульний трек з нового альбому, який називається як і сам альбом – «Сміх і Гріх». Назву придумав наш барабанщик, Михайло Лундін. Як на мене – це така швидка пісня без якихось там великих претензій. Далі слово за вами.»

Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
ІНТЕРВ'Ю
Брати Гадюкіни: Не слід руйнувати легенди юності, або Дуля для нинішньої сірості
02.05.2004

Привід погомоніти з колишніми учасниками цієї славетної ватаги - Ігорем Мельничуком та Павлом Крахмальовим - знайшовся неабиякий.

Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
ІНТЕРВ'Ю
Гуцульський рейв екс-соліста «Братів Гадюкіних»
01.01.1970

Сергій Кузьмінський, він же Кузя, лідер легендарного львівського гурти «Брати Гадюкини», він же DJ Qzzaargh і DJ Pubert.Нещодавно, вдома, на своєму комп'ютері, Сергій записав новий подвійний альбом електронної музики.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

Український музичний ярмарок-2018
АНОНСИ
Український музичний ярмарок-2018
16.09.2018

11 – 13 жовтня в Києві відбудеться провідна музична виставка Східної Європи, адже лише тут можна знайти повний асортимент усієї продукції необхідної для створення та просування музики