Біллі Мілліґан Бенд

Крила

Тренд 3 тис. просмотров Like 305
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Біллі Мілліґан Бенд» разом із популярним проектом #ЖИВЯКом зняли відео у музеї Булгакова на одну із нових п'єс. Усе живе, зняте одним дублем.

«П'єса "Крила" задумувалася як головний трек третього альбому "БМБ" і мала виконуватись у важкому металевому звучанні. Але ми вирішили додати ще більше постмодерну і поєднати агресивний роковий вокал та класичний рояль. Це - експеримент, пісня не для всіх. "Бог є Любов", і якщо ти пустиш Любов у своє серце, то вона вилікує твою душу і ти розправиш крила», пояснюють музиканти.

Почути наживо цю композицію та багато інших у виконанні роялю, вокалу та віолончелі шанувальники гурту зможуть вже 23 грудня о 19:30 у музеї Булгакова. Це буде містичний концерт, без дротів, мікрофонів та електрики – лише свічки та справжня жива акустика – так, як це відбувалося раніше у будинку Булгакова.

Музиканти знайшли унікальний звук і подаватимуть свій матеріал у вже звичній арт-роковій стилістиці за допомогою лише трьох інструментів. Це суттєво відрізняється від того, що ви могли чути від українських та іноземних виконавців. Саме тому «БМБ» назвав цю концертну програму «Інакша музика».

«Ми не шукаємо масового визнання і не прагнемо робити музику, яка буде зрозуміла середньостатистичному слухачу. «БМБ» - це музика для тих, хто розуміє цінність культури для суспільства, це авторські тексти виключно українською мовою. Мені хотілося б бачити на своїх концертах людей, які читають художню літературу. Я хочу грати та співати для української інтелігенції», - прокоментував фронтмен гурту Макс Прудеус.

На концерт зможуть потрапити лише 40 глядачів. На вході квитки не продаватимуться. Їх можна придбати лише за попереднім бронюванням на сайті http://2event.com/events/319257, за тел.. : 063 982 22 84 або поштою [email]billymilliganband@gmail.com[/email].
Поспішайте придбати квиток.

Запрошуємо усіх, хто цінує якісну українську музику.

Відео гурту дивіться тут

ПУБЛИКАЦИИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВОСТИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВОСТИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВОСТИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЕ
Хворий на ЛюбовКЛИП
Хворий на Любов · 2018
8 тис. просмотров
Кожному своєКЛИП
Кожному своє · 2017
39 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слушать
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слушать
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности