Fortissimo

Fortissimo

НеДіля


1. Просто Неба
2. Гра
3. Синя Ріка
4. Рейк'явік
5. Если Бы Я Был
6. Формула Кохання Графа Каліостр
7. Розгубив
8. Чоловік і Жінка
9. Бізне$$$
10. Небокрай
11. Туса
12. Сент Екзюпері
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Така собі туса. Гурт НеДіля випустив третій студійний альбом «Fortissimo». Диск відвертий і різноплановий, що робить його досить вдалим релізом музиканта. І хоч джазу (Діля колись закінчив училище по класу за класом естрадно-джазовий вокал) в цьому альбомі немає, та є дещо інше. Причому, кожен знайде щось для себе. Я, принаймні, знайшов.

Чесно кажучи, коли я починав слухати альбом, то в мене склалося не дуже гарне враження. Перша пісня із треклиста «Просто неба» виявилася для мене надто легкою, дуже вже солодкою (музична складова сильна, а от текст…). Так, вона оптимістична, ніби небесна, але якась казкова. Такого я не очікував від НеДілі. Але слухаючи платівку далі, я почав розуміти, що так воно й задумано. Диск – суцільна казка, сповнена любов’ю, позитивом, оптимізмом – казка життя. Вже другий трек на відміну від першого почав ворушити мене драйвовим саундом і простим, але суттєвим приспівом «це просто гра». «Синя ріка» підтримала стиль попередньої «Гри» та й стала ще заводнішою, під яку можна навіть пострибати і покричати разом з Приступою на якомусь виступі гурту. Складається враження, що ностальгічна пісня «Рейк’явік» писалася тоді, коли європейське небо бруднив Ейяфьядлайокюдль, бо ж як ще пояснити «мій телефон мовчить – немає покриття, я дивлюсь навколо – скрізь піть ма»… Чи, може, то екстрасенсорні здібності Ділі далися взнаки? Наступний трек взагалі відрізняється від усіх попередніх. І не лише тому, що це єдина пісня в альбомі російською. Відчувається, що вона дуже особиста, але пісня не про любов, а в цілому про Життя. Про те Життя, яке навколо нас. Ну а з «Формулою кохання Графа Каліостро» можна було ознайомитися раніше, так як цей сингл вже давно гуляє все можливими радіостанції. Він стовідсотково підходить під «формат», але це не означає, що він – повна лажа, це лише підтверджує професіоналізм колективу, який робить якісний непопсовий продукт. Та й взагалі, в альбомі є все, для того, щоб реально тусонути і «щоб закохатися» – пісні на будь-який випадок життя. Що ж, професійна музична освіта Ділі вилилася у альбомі на повну. Адже «Fortissimo» чи не найкращий альбом гурту з 2004 року.

Цікаво, що деякі з пісень альбому були написані Едуардом Приступою під впливом книжок, а саме: «Екзюпері» – Сент Екзюпері «Маленький принц», «Синя ріка» – Ірвін Шоу «Хліб по водам», «Формула кохання графа Каліостро» – Олексій Толстой «Граф Каліостро», «Если бы я был…» – Артем Чех «Цього ви не знайдете в Яндексі», Любко Дереш «Культ».

Навколо назви альбому був веселий випадок. Діля вкладав у слово «фарт» значення «вдача», та коли писати те слово латиною (тобто, англійською), воно набуває трохи непристойного відтінку. Саша Кольцова (гурт Крихітка; подруга Приступи) дуже добре володіє англійською мовою, а тому, помітивши в новинах непристойність у назві альбому, прокоментувала його. «Діля, як співак дотримується романтичного амплуа, тому було очевидно, що назва альбому Fartissimo – це не свідомий панківський жест з назвою, а помилка». Прислухавшись до Саші, Діля вирішив змінити назву на «Fortissimo» , при цьому ще й подякував подрузі за увагу до своєї творчості і своєчасні коментарі.

Дмитро Войналович
© Киевский Рок-клуб


Исполнитель:
НеДіля
Название:
Fortissimo
Категория:
Альбомы
Год издания:
2010
Издатель:
Moon records

ПУБЛИКАЦИИ
Діля - Новий Рік
НОВОСТИ
Діля - Новий Рік
31.12.2016

Діля продовжує радувати новинками і сьогодні в передчутті свята вашій увазі крапля позитиву і щастя - композиція «Новий Рік». Пісня виходить окремим синглом і була створена на початку грудня але ми притримали її до свята :)

Диля написал Интернет-гимн!
АНОНСЫ
Диля написал Интернет-гимн!
22.04.2008

23 апреля на портале Интернет-глянца E-motion состоится первая всеукраинская он-лайн премьера нового сингла группы «НеДіля» под названием - LiveJournal. Изюминкой данной презентации является то, что песня изначально не поступает в продажу, не ротируется на радио, а ее премьера проходит исключительно в сети Интернет!

7 марта группа «НеДіля» выступит в арт-клубе «44»
АНОНСЫ
7 марта группа «НеДіля» выступит в арт-клубе «44»
05.03.2008

В канун международного женского дня 8-го марта в киевском арт-клубе «44» состоится выступление украинской поп-рок группы «НеДiля». Дата выбрана неслучайно. Такое выступление коллектива – это сердечный подарок группы всем украинским женщинам.

ДОСЬЕ
ЩасливийКЛИП
Щасливий · 2016
114 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!