РЕДАГУВАТИ
Банита Байда

Банита Байда

легка
Київський гурт «Банита Байда» першим в Україні в 1989 році почав грати готичний рок, до того ж приправлений українським мелосом. А піонерами на цьому терені стали співак-гітарист Тарас Бойко, клавішник Віктор «Бакс» Недоступ (Лапкін), гітарист Віталій Климов, басист-вокаліст Дмитро Добрий-Вечір, барабанщик Микола Родіонов та сейшн-скрипаль Віктор Крисько («Ер. Джаз»).

В 1990 році «Банита Байда» записав в БЗЗ (реж. А.Толчанов) дебютний альбом «В пивниці». На початку 1991-го гурт потрапив у творчу кризу - пішов Добрий-Вечір, за ним Недоступ і Родіонов. З новою ритм-секцією - басистом О.Гридньовим та барабанщиком В.Стронським «Байда» записав у грудні 1991 року, за сприянням агенції «Ростислав Шоу», п’ять пісень до нового альбому та знову потрапив у кризу. На цей раз гурт залишив Климов - він захопився телебаченням (програма «Фантон», потім студія «Майстер-відео», продюсерська агенція «Немо») та власними англомовними піснями. Нові надії «Банита Байда» покладав на повернення із «Вія» Недоступа та їм не судилося збутися.

Восени 1993 року «Банита Байда» призупинив своє існування, а Тарас Бойко заснував музичну агенцію «Скай». Роком раніше Тарас, разом з піаністом Олександром Кохановським (екс-«Цукор-біла смерть»), записав у Варшаві, в рамках дуету «Пан Кіфаред», концертний альбом, видрукуваний згодом фірмою «Кока».

ДИСКОГРАФИЯ
І парочка птахів
І парочка птахів
1990
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
НОВОСТИ
ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
30.04.2020

Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле