К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Крихітка» виграла суд проти лейблу

20.06.2011 · Новости«Крихітка» виграла суд проти лейблу

Дворічний судовий процес*, що тривав між учасниками гурту «Крихітка» та лейблом «Комп Мюзік» за права на альбом «Рецепт» завершився перемогою гурту «Крихітка».

Дякуємо всім, хто підтримував нас протягом цього часу – публіці, юристам, друзям та колегам, а також телеканалам та  радіостанціям, які залишили наші пісні в плейлістах. Дякуємо виробникам та розповсюджувачам дисків, що також підтримали правову позицію групи і не вилучали диски «Рецепт» з продажу.

Дякуємо піратам, журналістам та музичній спільноті, що самостійно розповсюджувала наш альбом, поки він не був доступним для широкої аудиторії на дисках.

Тепер, коли «Рецепт»  вільний від зазіхань сторонніх осіб, ми зробимо все можливе, щоб між нашими піснями і публікою більше не було штучних перешкод.

Цей судовий процес став першим подібним прецедентом в українській музичній індустрії і сподіваємось наш  досвід стане застереженням для всіх авторів та артистів, що збираються підписати угоди з лейблами і продюсерами, не отримавши достатнього юридичного і практичного тлумачення їх прав і обов’язків .

*Суть конфлікту – в 2005  гурт «Крихітка Цахес» мав договір на випуск 5-ти альбомів з компанією Комп Мюзік. Після смерті одного з музикантів і розпаду у 2007 році гурту «Крихітка Цахес», був створений гурт «Крихітка», що записав альбом на кошти, позичені в телевізійному інвестиційному шоу. Компанія Комп Мюзік заявила свої права на альбом и подала на музикантів позов, незважаючи на те, що не брала участі у фінансуванні запису альбому і не мала відношення до нового складу  й зрештою програла суд у трьох інстанціях.


 
ПУБЛИКАЦИИ
«Крихітка» - представить «особливий рецепт»
АНОНСЫ
«Крихітка» - представить «особливий рецепт»
26.04.2010

27 квітня під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас» група «Крихітка» зіграє спеціальну програму, що складатиметься з пісень альбому «Рецепт» та переаранжированих кращих хітів авторства Саші Кольцової

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
На Першому Місці
На Першому Місці
2005
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов