К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Етсетера - презентує другий сингл «Тепло-Холодно»

29.03.2010 · НовостиЕтсетера - презентує другий сингл «Тепло-Холодно»

Коли прийде кінець світу?

Гурт Етсетера пропонує дізнатися це за допомогою гри «Тепло-Холодно».

Сумський гурт Етсетера презентує другий сингл з свого другого альбому – пісню «Тепло-Холодно». Філософська композиція про пошук відповіді на одне з головних питань людства -«Скільки часу нам залишилось?» - має на меті показати безперспективність спроб дізнатися таїнства буття. Граючи у гру «Тепло-Холодно» і ніби-то наближаючись до мети, люди самі можуть призвезти до того, що так званий кінець світу прийде раніше, ніж на нього чекають. «Цю пісню я написав під враженням нагнітання апокаліптичної істерії. Кожного року фільмів про кінець світу все більше, нас лякають землетрусами, 2012 роком та глобальним потеплінням. Тому я хотів би, щоб послухавши нашу пісню, люди зрозуміли, що жити і отримувати радість від життя потрібно зараз. Думки матеріальні, тож чим менше ми будемо думати про погане, тим пізніше це станетьс», - вважає вокаліст гурту Етсетера Володимир Нянькін.

Найближчим часом гурт Етсетера планує зробити сюрприз слухачам на День дурнів – 1-го квітня. Команда займається підготовкою приколу, який, за їх словами, сподобається багатьом. Жертвою їхнього першоквітневого «замаху» стане одна дуже відома в Україні людина.

Завантажити пісню можна за цим лінком: http://upload.com.ua/get/901494427/


 
ПУБЛИКАЦИИ
Етсетера: «Ми – група зі Східної України, яку знають здебільшого на Західній»
ИНТЕРВЬЮ
Етсетера: «Ми – група зі Східної України, яку знають здебільшого на Західній»
23.09.2011

Сумська група «ЕТСЕТЕРА», незважаючи на східноукраїнську прописку, більше відома на Західній Україні. Поговорити з вокалістом групи Володимиром Нянькіним було про що. Бесіда вийшла тривалою, сказано було багато, тому, гадаю, доцільніше питання не друкувати, а зробити інтерв'ю у вигляді монологу

Етсетера: «Займатися рок-музикою в україні можуть лише мрійники»
ИНТЕРВЬЮ
Етсетера: «Займатися рок-музикою в україні можуть лише мрійники»
18.03.2011

Сумський рок-гурт Етсетера, який в минулому році випустив свій другий альбом «Мрійник», не зважаючи на свою порівняно не довгу історію вже впевнено посіли місце одних з найвідоміших представників української альтернативної сцени. Причина цьому досить зрозуміла, адже хлопці грають перш за все якісну та чесну музику. А це є запорукою успіху. Про свої творчі здобутки, плани та мрії розповів вокаліст гурту Володимир Нянькін

Етсетера: «Ми – суміш, але не димна, а дивна»
ИНТЕРВЬЮ
Етсетера: «Ми – суміш, але не димна, а дивна»
09.09.2010

Сумський рок-гурт «ЕТСЕТЕРА» з 18 вересня відправляється у Всеукраїнський тур - «За Мріями». Спочатку володарі першої премії фестивалю «Тарас Бульба 2008» відіграють 7 концертів на Західній Україні, а трохи згодом відвідають й інші куточки України. Напередодні від’їзду лідер гурту Володимир Нянькін розповів про другий альбом команди, підготовку до третього, зйомки кліпу та колір прапору країни «ЕТСЕТЕРА»

ДОСЬЕ
Etc
ДИСКОГРАФИЯ
Піруети
Піруети
2014
альбом
слушать · рецензия
Паніка на ТитанікуКЛИП
Паніка на Титаніку · 2012
5 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России