К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гурт Проти Ночі заграє соло

10.11.2009 · АнонсыГурт Проти Ночі заграє соло

28 листопада столичний гурт Проти Ночі дає останній сольний концерт перед виходом першого студійного альбому «Меню бажань...».

Попередній сольний виступ гурту в Києві відбувся у травні, і тому фанк-сейшн в Хмільній Бочці стане веселим завершенням концертного
сезону, своєрідним підбиттям підсумків перед новою віхою в музичній кар'єрі колективу.

Oкрім відомих вже хітів, у програму виступу включено перший номерний трек з майбутнього альбому під запальною назвою «Королева стриптизу» (який можна завантажити тут) і ще одна нова пісня, на яку режисером та давнім другом гурту Дмитром Андріяновим, знімається відеокліп.

Також Проти Ночі  запланували потішити своїх слухачів своєрідним перформансом. Його поки що навмисне не розголошуэться, аби залишити інтригу для самого концерту.

Проти Ночі
28.11.2009
Клуб «Хмільна Бочка»

Початок: 21:00


 
ПУБЛИКАЦИИ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
ИНТЕРВЬЮ
Проти Ночі: «В рок-музиці, нажаль, небагато жанрів, де можна посміхнутись і забути про всі проблеми»
13.04.2012

Не знаю, може це моя любов до фанку змусила звернути мене увагу на цей київський колектив. Чи, що більш вірогідно, просто цікава музика, цікаве виконання того, до чого почав звикати… «Проти Ночі» внесли щось нове, оригінальне у розвиток київського року. І ще, саме з них, мені здається, й слід знайомитися зі столичним (всеукраїнським?) фанком. Коротше, говорити можна багато, але краще вислухати тих, хто «піднімає український фанк-рок»!

Вмикай Проти Ночі!
АНОНСЫ
Вмикай Проти Ночі!
20.01.2012

Київська ватага Проти Ночі 27 січня цього року пропонує усім своїм шанувальникам увімкнути у програвачах свою першу повнотривалу платівку, яка так і називається: Вмикай! Дата виходу першачка Проти Ночі обрана не випадкова: у цей день гурту виповнюється повних 6 рочків

Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
НОВОСТИ
Гурт «Проти Ночі» покинула фронтвумен Анна Раскі
10.08.2010

Естафету вольканих партій приймає у свою чергу нова учасниця Оля Діброва, яка виконуватиме пісні, уже достатньо відомі меломанам та слухачам «Проти Ночі»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Вмикай
Вмикай
2011
альбом
слушать · рецензия
МилийКЛИП
Милий · 2016
1 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан