К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Sympathyforthe 60s» - машина часу під назвою «Майдан»

26.03.2007 · Новости

Візерунок в горошок, великі окуляри, тонкі галстуки, моди... Beatles, Elvis, TheWho… Рок-н-рол, твіст-н-шейк, 60-і.....

Саме така атмосфера панувала 18го березня в київському диско-барі «Майдан», де того вечора пройшла вечірка «Sympathyforthe 60s», присвячена рок-н-ролу та добі 60-х. Всі охочі змогли перенестись на 40 рокі назад в часі, потанцювати під відомі хіти та послухати хорошу музику.

І дійсно – все було як «тоді» - музика, одяг, позитив... Відповідні аудіотреки ще довго після закінчення концерту веселили та піднімали до танцю тих, хто залишився в клубі. Посмішки і хороший настрій були гарантовані всім, хто завітав на вечірку, даючи позитивний заряд на весь наступний робочий тиждень.

На сцені в цей вечір з’явились такі київські гурти як Areaл (www.myspace.com/arealband), QuinsberryShot (www.myspace.com/quinsberryshot) та Drugies(www.drugies.com.ua).

Першим грав гурт Areaл. Відомі хіти в їх виконанні, такі як «Lightmyfire» (TheDoors), «Ifeelgood» (JamesBrown), та інші, відразу «завели» публіку і примусили більшість гостей витанцьовувати шейк і твіст на танцполі. Програма з каверів була дуже вдалою для початку вечора, і коли гості чули перші акорди кожного відомого хіта – вітали його зхвальними вигуками та оплесками.

Далі, черга підтримувати жваву атмосферу випала гурту QuinsberryShot. Потрібно сказати, що у їхньому виконанні гості почули лише 2 кавери на рок-н-рол хіти. Але які! Під час виконання «Venus» (Shockingblue) та «Somebodytolove» (JeffersonAirplane) підспівували майже всі. Але і інші треки, виконані QuinsberryShot також були сприйняті з ентузіазмом, адже вони вже не вперше були представлені київській публіці. Не дивно, що коли учасники гурту оголосили що гратимуть «на біс» трек «MondayMorning», який добревідомий поціновувачам творчості групи, публіка в залі оплесками привітала цю звістку і так само жваво допомагала вокалістці QuinsberryShot, наспівуючи слова з пісні.

Далі на сцену вийшла група Drugies. У їх виконанні прозвучала програма з авторських треків, а також обробок відомих пісень з далеких 60-х. «Mygeneration» (TheWho), «IamtheWalrus» (TheBeatles) та «Iwannabeyourdog» (TheStooges), які виконали Drugies, передали потужну енергетику рок-н-ролу в зал, і публіка ще довго не хотіла відпускати хлопців зі сцени. Тому не обійшлось без, вже традиційного, виконання групою пісні «Wonderwall» (Oasis). І хоча цей трек був написана далеко не в 60ті, але все ж відома мелодія і майже всіма напам’ять знані слова зробили своє діло – публіка радо вітала виконання цієї пісні.

Але виступом груп вечір не обмежився. Ведучий вечірки, Чер, у проміжках між виступами, запрошував на сцену людей з залу, вибираючи таким чином короля та королеву вечора. Але, остаточні результати цього конкурсу не стали відомі на самій вечірці. Їх можна буде дізнатись пізніше із сайту, присвячемону київській streetfashion – www.FAK.org.ua. Автор даного проекту, а також фотограф, Філ Бананов, протягом всього вечора фотографував найстильніших та найяскравіших персонажів вечірки, і їхні фотографії вже сьогодні можна побачити у відповідному розділі на сайті проекту – www.FAK.org.ua. Завітаючи на цю сторінку, всі бажаючі зможуть віддати свій голос за найясравішу, на їхній погляд, особистість вечора.   

Тож хоча б на один вечір, всі охочі змогли відірватись від рутинного і заклопотанного сучасного життя і перенестись в безтурботність середини минулого століття. Ті хто завітали на сам захід, переконались, що подорожі в часі існують, і що інколи для того, щоб їх здійснити, не потрібно винаходити машину часу. Достатньо лише дати волю уяві і дозволити музиці зробити все інше.

Арна Скело


 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов