К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Dazzle Dreams - оголосив конкурс реміксів

22.03.2007 · Новости

Dazzle DreamsГурт «Dazzle Dreams», який нещодавно з'явився у теле- та радіопросторі, оголосив конкурс реміксів на свою нову, проте вже досить популярну пісню «Ікона».

Ідея конкурсу виникла після того, як до музикантів надійшла перша пропозиція зробити ремікс від тернопільчан із «Холодного Сонця». За словами чільника «Dazzle Dreams» Дмитра Ципердюка, було дуже цікаво почути свою композицію в оригінальному «роковому» втіленні.

Василь Гоцко (гурт «Холодне Сонце»): «Музичне мислення цього гурту для мене досить споріднене. Пан Дмитро одразу підтримав мене, ми зразу домовились про те, що ми будемо робити цю справу і останнє слово вже за ними».

Уже зараз конкурс набув конкретних рис - на офіційному сайті музикантів викладено для завантаження всі необхідні для реміксування аудіофайли. Найімовірніше - конкурс триватиме до кінця весни, після чого найкращі ремікси вийдуть окремою добіркою.

Разом із підбиттям підсумків конкурсу «Dazzle Dreams» обіцяє ще одне своє нове відео. Наразі питання з піснею для кліпу відкрите. За одним з варіантів - це буде лірична балада, за іншим - потужний і енергійний трек.

Джерело: 24news.in.ua


 
ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Diva
Diva
2012
альбом
рецензия
Ой, Йєзус Марія!КЛИП
Ой, Йєзус Марія! · 2013
271 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов