Dazzle Dreams

Ой, Йєзус Марія!

Тренд 271 тис. просмотров Like 1 тис.
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Лідер Dazzle Dreams, Дмитро Ципердюк презентує першу пісню свого нового сольного проекту Luiku, назва якого є поєднанням імені персонажу фільму Табір Йде В Небо Лойку Забара і західноукраїнського слова «вуйко». Відразу треба пояснити, що з самою групою Dazzle Dreams нічого не трапилося і на осінь вони готують нову програму. А те, що ви почуєте сьогодні, це побічний проект музиканта, необхідність якого він пояснив так:

«Кожен артист щось паралельно робить: хтось відкриває ресторан, хтось торгує нафтою, а хтось кидає свою справу і тікає десь закордон. І щоб не відкривати ресторан і не тікати -- я вирішив зробити таку собі віддушину».

Проект Luiku починався як саундтрек до одного документального фільму. Музику Дмитро написав, але справа за кіношниками трохи заглохла. Тому, щоб добро не пропадало, він вирішив продовжити цей напрям і створив повноцінну програму, яку наживо і презентує у травні у Львові. Буде там і пісня Ой, Єзус Марія, яка стає першим синґлом Luiku. Тільки не треба в пісні шукати релігійних натяків:

«Ой, Єзус Марія -- це такий викрик, коли щось відбувається, це як «шляк би тебе трафив». Тобто це не є молебень. Так кажуть, якщо десь упав, чи забухав, чи коли щось трапилося...»

ПУБЛИКАЦИИ
Dazzle Dreams - оголосив конкурс реміксів
НОВОСТИ
Dazzle Dreams - оголосив конкурс реміксів
22.03.2007

Ідея конкурсу виникла після того, як до музикантів надійшла перша пропозиція зробити ремікс від тернопільчан із «Холодного Сонця». За словами чільника «Dazzle Dreams» Дмитра Ципердюка, було дуже цікаво почути свою композицію в оригінальному «роковому» втіленні.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Diva
Diva
2012
альбом
рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
НОВОСТИ
ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
30.04.2020

Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле