Але...

Але...

ВорсТ


1. Вхід
2. Але...
3. Війна
4. Пульс
5. Україно, прокидайся!
6. Сліди (ft. Колос)
7. Твої Ніжки
8. Антисуїцид
9. 1 на 1
10. Божевільні Танці (Тартак кавер)
11. Слухайте!
12. Заборонена пісня
ВСІ ТРЕКИ

Рівненський гурт ВорсТ випустив перший повноцінний альбом під неоднозначною назвою «Але…»

Пісні альбому (по суті – як і усі інші пісні гурту, що не увійшли до платівки) являють собою бойовики із вибухом потужності та динаміки. Найкраще ця суміш вибухає у «1 на 1» та «Пульс». Хоча й інші пісні теж не позбавлені притаманної М’ячу та компанії творчої агресії та емоційності.

Музика альбому – на межі більшості сучасних rock і metal напрямків. Музика, яку в принципі неможливо охарактеризувати рамками одного-двох жанрів. Кожен трек альбому «Але…» звучить зовсім незвично та не подібно до попереднього. Музиканти використовують різні техніки при створенні акомпанементу пізнаваним вокальним імпровізаціям вокаліста М’яча Дредбола. Безумовно, велика частина успіху групи – це саме його подача текстів та харизма.

Тексти пісень насичені соціальними темами – не затертими, а, скоріше, філософськими: свіжими і цікавими. Це музика на кшталт: «прокинувшись подумай, що зробиш, лягаючи – подумай, що зробив». Але, звичайно, є й ліричні пісні. «Чому ліричні? А чому б і ні?!» – говорять музиканти. Наприклад, «Твої ніжки» та «Сліди». Останню музиканти записали із вокалістом гурту Фіолет – Колосом. «Сліди», до слова, лишають дещо двоякі відчуття після прослуховування. З одного боку – дуже класна та мелодійна композиція, з чутливим текстом… А з іншого – чується вплив «Стільникового кохання» Тартака. Тартак все ж не лишився поза альбомом. ВорсТ зробили кавер на «Божевільні танці». Вийшло свіжо та цікаво. «Твої ніжки» - майже танцювальна пісня: з легким, навіть трохи жартівливим текстом, та неважкими гітарами.

Якщо пройтися ще по окремих треках альбому, то в першу чергу варто виділити другу композицію (після інтро – «Вхід»). Мова іде про «Але…». Ідеальний баланс музики і вокалу. Проста, нехитра гітара. Ну і вокал. Речитативний куплет, проникливий ритм і просто вибух емоцій в приспіві. Як на мене, це одна з найкращих пісень платівки. Тому вона заслужено дала назву усій збірці.

«Слова, що створюють звуки
Не дають, опустити руки…»

«…Заклеїти тріщини у серці розміщені
Проста заповітна мрія».


Лише за ці чотири рядки однієї пісні альбом заслуговує стати одним з найкращих релізів 2014-го року!

Вдалися хлопці і до гостро соціальної лірики у пісні «Антисуїцид» та до патріотичної тематики («Україно, прокидайся!») Хоча композиції вже давно гуляли мережею, а на альбомі отримали нове дихання. Причому, остання з двох – була написана ще у 2011 році. Нарешті прокинулася!

Композицію «Але…» взагалі можна вважати візитною карткою всього альбому. ВОРСТ створили власний жанр, охарактеризувати який можна саме цим треком. Загалом, якщо вас коли-небудь запитають, що ж це за група така – ВорсТ – сміливо давайте їм прослухати цей трек. Якщо сподобається, людина «підсяде» на їх творчість надовго.

Буває, що саме такого рок-н-рольного запалу інколи не вистачає в житті, а тут – «Але…» – не просто соломинка, а рятівна колода, за яку є бажання чіплятися.

Митько Сяржук


Виконавець:
ВорсТ
Назва:
Але...
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
М’яч Дредбол: «Наша молодь навчилася слухати і обирати якісну музику»
ІНТЕРВ'Ю
М’яч Дредбол: «Наша молодь навчилася слухати і обирати якісну музику»
11.06.2014

На початку травня гурт ВорсТ представив дебютний альбом. Про платівку, а також про те, що надихає на створення пісень, і чи допомагає робота ведучого «продвигати» гурт на різні фестивалі – М’яч Дредбол

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів