Апгрейд Мавпи

Апгрейд Мавпи

Widen


Сейшн у гащі1. Сейшн у гащі
Прикмети2. Прикмети
Кобиляча Голова3. Кобиляча Голова
ПОП Rock4. ПОП Rock
Хит №1 (Гимн зажравшихся звезд)5. Хит №1 (Гимн зажравшихся звезд)
Правда6. Правда
Спам7. Спам
Среди тысячи8. Среди тысячи
К.М.Г.Г.Г9. К.М.Г.Г.Г
Термінатор10. Термінатор
Сноуборд11. Сноуборд
ВСІ ТРЕКИ

Харківський Widen нарешті обжився повноформатним альбомом. Платівка отримала назву «Апгрейд Мавпи». Гадаю, що давно пора б уже було зробити крок вперед, адже група існує вже шість років (без зміни учасників!), хлопці грали у багатьох містах не лише України: Київ, Львів, Одеса, Москва, Пітер… Все це мало відкласти відбиток на матеріал диску. Так і сталося: пісні записані якісно, видно, що хлопці зіграні, професіонали, тексти не банальні, стиль досить цікавий – nu metal/alternative з елементами punk і funk, звук потужний.

З перших нот стає зрозуміло, що сидіти на місці не прийдеться. Перша ж пісня відразу наче закликає зібратися на природу, на пікнік, одним словом – вирватися за рамки мегаполісу на «Сейшн у гащі». Зразу слід відзначити, що у подекуди у текстах зустрічається іронія, іноді – певна міфічність та філософія. А загалом – поєднання текстів і музики будь-якої пісні з платівки – це суцільний кач, підрив, це дійсно молодіжний і соціальний проект.

Але, повернемося безпосередньо до матеріалу. «Прикмети»… Напевно, багато хто знає, що жити лише прикметами досить небезпечно і тупо. Саме про це і дана пісня: «Я вірю в прикмети, в чорного кота, але не вірю в себе». Отже, слід перш за все, вірити в себе! А от «Кобиляча голова» відрізняється від попередньої роботи. Це більше розважальна пісня (звичайно, не для весільних танців), створена на основі української казки. Така собі «страшилка», але зовсім не зла. «ПОП Rock» - це жорстка правда про псевдо священнослужителів, які «розжиріли», і давно продали власні віру і душу за банкноти. Одним словом: «Чим більше хрест на пузі, тим ближче до бога»… Одна з двох російськомовних пісень «Хит №1 (Гимн зажравшихся звезд)» не поступається драйвом попереднім. Не поступається вона і смисловим наповненням. Напевно, це дійсно гімн зірок, які займаються усім чим попало, лише не своїм ремеслом. А як у них те виходить, нікого не цікавить. Хотілося б додати, що тематику пісні можна трактувати не лише відносно музикантів, а й відносно будь-якої людини. Адже треба займатися тим, що виходить найкраще і тим, що приносить задоволенням. А не лізти, наприклад, поетам у Верховну Раду… Загалом всі пісні – це протест. Протест проти шаблонів, прости недосконалості системи, протест проти загарбання свобод.

Окрім восьми нових пісень, до платівки увійшло ще три треки з попереднього ЕР «Термінатор»: «К.М.Г.Г.Г.» (про теперішні пріоритети людей – квартири, машини і гроші, гроші, гроші), «Термінатор», «Сноуборд».

Widen обрав, як на мене, вірний творчий шлях. Хлопці неодмінно мають отримати визнання серед прогресивної і соціально-рішучої молоді. А «Апгрейд Мавпи» має стати початком чогось інакшого для української (а, може, й не тільки) сцени. «Апгрейд Мавпи» - це якісна музика, яка приглянеться тим, хто любить позитивну і, при цьому, смислову альтернативу.


Виконавець:
Widen
Назва:
Апгрейд Мавпи
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
VIP's Records

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності