The Way Of Minstrel
Слухати/придбати:
iTunes Google Play

The Way Of Minstrel

Way Station


1. Unheard
2. Clouds Dropped Down
3. Song of Minstrel
4. After Everything
5. 2MLY
6. I'mpulse
7. Parallax

8 лютого інструментальні київські металісти Way Station випустили свій другий повноформатний альбом "The Way of Minstrel". Альбом вже доступний на bandcamp'е команди і в цифрових магазинах, на касетах і СD-дисках.

У новій роботі Way Station переглянули своє ставлення до створення музики, відмовилися від набив оскому ярлика «пост-», і взагалі поставилися до продюсування більш глибоко і концептуально:

«Наш другий альбом "The Way of Minstrel " - це зворотна сторона нашої першої роботи "The Ships". Ми вирішили перегорнути сторінку і почали з нуля, відмовилися від чіткого визначення стилю і музичних ярликів. Концептуальною метою було: домогтися звуковий гри світла і тіні, взаємодії чорного і білого, легкого і важкого, гри протилежностей, в якій можна розгледіти обриси протидіючих сторін, додумати форми і відтінки. Нам хотілося, щоб при прослуховуванні альбому у людини народжувалися думки про взаємодію Світла і Тіні в нашому світі і неоднозначності цієї взаємодії.»,- кажуть музиканти.

Зміна підходу відбилося і на назві, яке містить не менше концептуального сенсу, ніж музика альбому "The Way of Minstrel":

«Ми хотіли відобразити те, наскільки різним постає світ перед менестрелем - музикантом, поетом або художником - людиною, які несе історії, легенди і події свого покоління в століття, породжуючи таким чином культурну спадщину. Ми взяли на себе сміливість бути менестрелями сучасності і відображати в творчості дійсність, що нас оточує і свої думки про неї. І написали альбом про цей шлях.»,- пояснює вибір назви альбому гітарист Way Station Микита Юдін.


Виконавець:
Way Station
Назва:
The Way Of Minstrel
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ПУБЛІКАЦІЇ
Way Station представить новий студійний альбом
АНОНСИ
Way Station представить новий студійний альбом
27.02.2018

Третього березня київська instrumental/post-metal команда Way Station представить новий студійний альбом на сцені MonteRay Live Stage

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори