СкаСка

СкаСка

Вперше Чую


Не треба1. Не треба
РЕП2. РЕП
У смузі світла3. У смузі світла
Вотка4. Вотка
Ченчик5. Ченчик
Боже храни ІЖ6. Боже храни ІЖ
Есенин7. Есенин
СкаСка8. СкаСка
Так було9. Так було
Из детства10. Из детства

Вперше чую або V4 впевненою ходою займають свою нишу на вітчизняній сцені. І справа не в ротаційному повштовсі Джем ФМ, вони беруть своєю простотою і відвертістю. Як не дивно, в групі всього три учасника, з них два так мовити «фундаментальних» – матьорі журналісти. Інтригує?

Спочатку проект існував як дует презентувавши слухачам авторську пісню з елементами фольку, після приходу професійного музиканта Вацика перейменувався у «Вперше чую».

В кінці 2009 група віддала на розсуд слухачу свій дебютник «СкаСка». Художнє оформлення CD виконала молода київська художниця Дарія Кузьмич.

Баян, сопілка, акустична гітара створюють легкий музичний колорит, простий для сприйняття, але геть не нудний. Настрій – іронія, невимушеність, світло, радість та крапля суму.

Включивши перший трек, прослухав диск до кінця на одному диханні. Тож маємо відмінну та впевнену, як для першого альбому роботу. Единий недолік - всього 32 хвилини загального звучання.

X3
(c) rock.kiev.ua


Виконавець:
Вперше Чую
Назва:
СкаСка
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released
ПУБЛІКАЦІЇ
Групу «Vперше Чую» визнано кращими дебютантами 2009 року
НОВИНИ
Групу «Vперше Чую» визнано кращими дебютантами 2009 року
10.04.2010

За підсумками цьогорічної церемонії вручення музичної премії «Непопса» кращими дебютантами 2009 року визнано групу «Vперше Чую». 8 квітня в Києві музиканти урочисто отримали бронзову статуетку «Непопса» та диплом музичної премії

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
ПрямоТок
ПрямоТок
2011
альбом
слухати · рецензія
ЧенчикLIVE
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.