В Главных Ролях

В Главных Ролях

Traff!c


1. В Главных Ролях
2. Танцуй, Не Стой
3. Если Боишься Высоты, То Стоит
4. Увидимся В Финале
5. Волной (Acoustic Version)

Нещодавно побачив світ EP-альбом харківської групи Traff!c під назвою «В Главных Ролях». В анотації до платівки музиканти промовили: «Этим мини-альбомом мы хотим сказать Вам - танцуйте! и наслаждайтесь жизнью, потому что в этом спектакле главные роли играем мы сами))»

До альбому увійшли п’ять цікавих, в тому числі і для критиків, композицій.

Перше, на що одразу звертаєш увагу, на зовсім не рокове оформлення обкладинки. До якого ж стилю конверт віднести,- домисліть самі. Музика з цього міні-творіння звучить яскраво і жорстко, досить прозоро, але в той же час дуже щільно. Непогане виконання, намертво склеєних партій «жирних» гітар і гуркочучого баса з барабанами, і все це у поєднанні з простенькими, майже поп-мелодіями і багатоголосими приспівами. Щоправда, талановитій вокалістці Ані Бо Меняйленко, як на мене, не вистачає потужності в голосі. І що головне, немає, наразі, свого впізнанного почерку вокалу, хоч ти лусни, наприклад, як у Sandra Nasic (“Guano Apes”). Взагалі, може це зараз модно співати у такий манері, ніби випускниця-відмінниця з чергової фабрики зірок? Теми ж пісень вічні: кохання, тусовочне життя, рок-романтика, алкогольне марення...

Коротко кажучи,- танцювальна музика в стилі альтернативний поп-рок, місцями метал, а десь і «русский рок». Причому,- тут не потрібно шукати революції, бунти, протести, властиві рок-музиці. Оскільки це не просто танцювальний альтернатив-рок, а міцно скроєні і «підфарбовані» під брутальність популярні пісні.

Рекомендується для прослуховування дуже сміливим духом рокерам, які не бояться за свою нервову систему, модним підліткам і шанувальницям «Ранеток».

Особиста оцінка 6 із 10

Руслан Мелещенко
© Киевский Рок-клуб


Виконавець:
Traff!c
Назва:
В Главных Ролях
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2009
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Близко от сердца
Близко от сердца
2007
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії