Escape
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes Google Play

Escape

The Maunt


1. Running
2. Otherside
3. Losing Control
4. Сни
5. Дим

«У процесі роботи над новим релізом ми, нарешті, знайшли свою ідентичність. Перш за все, власне впізнаване звучання. Воно в балансі гітарного та електронного саунду», - зізнається фронтмен українського гурту THE MAUNT Алекс Форст. Новий міні-альбом Escape - багатошарова, кінематографічна музика з безліччю смислів і прихованих послань. П'ять пісень про важливе: очікування, ілюзії, страхи, сумніви, мрії.
Escape - стильний, стриманий, вивірений модерн-рок. THE MAUNT обрушуються на слухача потужними рифами, не бояться розмаху і тіні великих класиків. Losing Control дозволяється патетичним арт-роком з відгомонами Pink Floyd, в той час як динамічні, агресивні Running і Otherside не загубилися б на будь-якому із знакових альтернативних альбомів 90х.

Алекс Форст не приховує основних джерел свого натхнення. Фундаментальний influence для THE MAUNT- творчість групи Nine Inch Nails. «Ми граємо альтернативну музику з ухилом в індастріал-рок». Перше відсилання прихована вже тут. З лідером NIN Трент Резнор Алекса ріднить багато. Помітно досяг успіху в написанні музики для кіно, Резнор дивним чином поєднує в собі тваринну пристрасть рок-зірки і скрупульозний підхід у створенні електронної музики.

Творчий пошук THE MAUNT- в тій же площині. Учасники групи Алекс Форст і Олександр Писарчук говорять про баланс електронного та гітарного звуку не випадково. Їх сайд-проект Transcript відомий завдяки сміливим, незвичайним саундтреком до фешн-показів українських дизайнерів - атмосферне звучання на стику ембієнту, техно і синт-вейва.

«В Escape ми свідомо вирішили запозичити багато підходів та елементів з Transcript. Дали проявитися цьому проекту в музиці THE MAUNT».
Новий міні-альбом THE MAUNT не позбавлений хітового потенціалу. Поряд з трьома композиціями на англійській мові, група представила і дві українські пісні - «Дим» і «Сни».

«Дим» - про ті моменти в житті людини, коли здається, ніби всі обставини проти тебе. Таке буває, але важливо пам'ятати, що вихід є завжди. «Сни», в свою чергу, продовжує тему, порушену в пісні Running. Ми часто замінюємо реальний світ вигаданим і потрапляємо у замкнене коло, з якого хотіли б вибратися, щоб досягти в житті більшого, але тепер воліємо реальним діям - мрії», - розповідає Алекс Форст.

Робота над новим міні-альбомом велася з березня 2017 року. Велика частина матеріалу була записана в київській студії pm_sound.

Учасники:
Алекс Форст - вокал, гітари, клавішні (Дим)
Євген Крутоголов - бас-гітара
БорісКузьменко - клавішні (Otherside, LosingControl)
Олександр Писарчук - клавішні (Сни, Дим)
Артем Сидоренко - барабани
Запис / Зведення / Мастеринг - Олександр Писарчук // PM_Sound
Саундпродюсери - Олександр Писарчук і Алекс Форст
Запис барабанів (крім «Дим») - LipkyZvukoZapys
Автор музики, слів - Алекс Форст


Виконавець:
The Maunt
Назва:
Escape
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
The Maunt представляє EP «Restart»
НОВИНИ
The Maunt представляє EP «Restart»
16.07.2016

У дебютного EP «The MAUNT» і другого «RESTART» багато спільного в саундпродюсуванні, загальному звучанні, атмосфері, а між треками можна знайти аналогії, та все ж новий альбом - це новий етап, свіжий погляд, перезавантаження, тому й названий «RESTART»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Restart
Restart
2016
альбом
слухати
ДимКЛІП
Дим · 2018
110 тис. переглядів
Brand New WorldКЛІП
Brand New World · 2017
2 тис. переглядів
WaterfallКЛІП
Waterfall · 2016
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Голос води / 23.03.2019 / Київ
АНОНСИ
Голос води / 23.03.2019 / Київ
14.03.2019

23 березня, до міжнародного Дня Води, прозвучить перша симфонія, створена природною водою спільно з відомими українськими музикантами THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY