Escape
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes Youtube Music

Escape

The Maunt


1. Running
2. Otherside
3. Losing Control
4. Сни
5. Дим

«У процесі роботи над новим релізом ми, нарешті, знайшли свою ідентичність. Перш за все, власне впізнаване звучання. Воно в балансі гітарного та електронного саунду», - зізнається фронтмен українського гурту THE MAUNT Алекс Форст. Новий міні-альбом Escape - багатошарова, кінематографічна музика з безліччю смислів і прихованих послань. П'ять пісень про важливе: очікування, ілюзії, страхи, сумніви, мрії.
Escape - стильний, стриманий, вивірений модерн-рок. THE MAUNT обрушуються на слухача потужними рифами, не бояться розмаху і тіні великих класиків. Losing Control дозволяється патетичним арт-роком з відгомонами Pink Floyd, в той час як динамічні, агресивні Running і Otherside не загубилися б на будь-якому із знакових альтернативних альбомів 90х.

Алекс Форст не приховує основних джерел свого натхнення. Фундаментальний influence для THE MAUNT- творчість групи Nine Inch Nails. «Ми граємо альтернативну музику з ухилом в індастріал-рок». Перше відсилання прихована вже тут. З лідером NIN Трент Резнор Алекса ріднить багато. Помітно досяг успіху в написанні музики для кіно, Резнор дивним чином поєднує в собі тваринну пристрасть рок-зірки і скрупульозний підхід у створенні електронної музики.

Творчий пошук THE MAUNT- в тій же площині. Учасники групи Алекс Форст і Олександр Писарчук говорять про баланс електронного та гітарного звуку не випадково. Їх сайд-проект Transcript відомий завдяки сміливим, незвичайним саундтреком до фешн-показів українських дизайнерів - атмосферне звучання на стику ембієнту, техно і синт-вейва.

«В Escape ми свідомо вирішили запозичити багато підходів та елементів з Transcript. Дали проявитися цьому проекту в музиці THE MAUNT».
Новий міні-альбом THE MAUNT не позбавлений хітового потенціалу. Поряд з трьома композиціями на англійській мові, група представила і дві українські пісні - «Дим» і «Сни».

«Дим» - про ті моменти в житті людини, коли здається, ніби всі обставини проти тебе. Таке буває, але важливо пам'ятати, що вихід є завжди. «Сни», в свою чергу, продовжує тему, порушену в пісні Running. Ми часто замінюємо реальний світ вигаданим і потрапляємо у замкнене коло, з якого хотіли б вибратися, щоб досягти в житті більшого, але тепер воліємо реальним діям - мрії», - розповідає Алекс Форст.

Робота над новим міні-альбомом велася з березня 2017 року. Велика частина матеріалу була записана в київській студії pm_sound.

Учасники:
Алекс Форст - вокал, гітари, клавішні (Дим)
Євген Крутоголов - бас-гітара
БорісКузьменко - клавішні (Otherside, LosingControl)
Олександр Писарчук - клавішні (Сни, Дим)
Артем Сидоренко - барабани
Запис / Зведення / Мастеринг - Олександр Писарчук // PM_Sound
Саундпродюсери - Олександр Писарчук і Алекс Форст
Запис барабанів (крім «Дим») - LipkyZvukoZapys
Автор музики, слів - Алекс Форст


Виконавець:
The Maunt
Назва:
Escape
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
The Maunt представляє EP «Restart»
НОВИНИ
The Maunt представляє EP «Restart»
16.07.2016

У дебютного EP «The MAUNT» і другого «RESTART» багато спільного в саундпродюсуванні, загальному звучанні, атмосфері, а між треками можна знайти аналогії, та все ж новий альбом - це новий етап, свіжий погляд, перезавантаження, тому й названий «RESTART»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
V. Reflect
V. Reflect
2020
альбом
False Restraints
False Restraints
2019
альбом
Restart
Restart
2016
альбом
слухати
Let's Talk About ItКЛІП
Let's Talk About It · 2021
13 тис. переглядів
MessageКЛІП
Message · 2020
620 переглядів
BlackoutКЛІП
Blackout · 2020
107 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою