Сонмо

Сонмо

Сестри Тельнюк


Втеча1. Втеча
Втеча2. Втеча
Цигарка3. Цигарка
Цигарка4. Цигарка
Тінь5. Тінь
Тінь6. Тінь
Сонмо7. Сонмо
Сонмо8. Сонмо
Облиш9. Облиш
Облиш10. Облиш
Татку, мій рідний RMX11. Татку, мій рідний RMX
Татку, мій рідний RMX12. Татку, мій рідний RMX
Жовта троянда13. Жовта троянда
Жовта троянда14. Жовта троянда
Зозуля15. Зозуля
Зозуля16. Зозуля
Березень17. Березень
Березень18. Березень
Весна19. Весна
Весна20. Весна
Пам'ятай мене21. Пам'ятай мене
Пам'ятай мене22. Пам'ятай мене

Не просто писати про щось, чому немає аналогів. Або про когось… Справді, бо «Сестри Тельнюк» – це справжній феномен української музики. Їх тексти чарують, їх музика заворожує, їх новий альбом «Сонмо» – захоплює нас у обійми певного релаксу, якщо так можна сказати.

«Сонмо» – це, безперечно, новий етап творчості «Сестер Тельнюк». Його концепція не співпадає з концепцією тих же «Назавжди», «Жовта кульбаба» та ін. Так, новий альбом відрізняється від попередніх робіт гурту, але лише в кращу сторону. Навіть, не в кращу, а в більш зрілу. Це означає, що сестри не сиділи на одному місці, а відкривали все нові і нові життєві таємниці. Принаймні, складається таке враження, коли слухаєш альбом.

Сама назва альбому (і однойменної пісні) «Сонмо», саме слово несе в собі, ніби, щось містичне, якусь незвідану таємничість. Воно не вписується у сучасний світ – збудований з пластмаси та аморальний. Здається, «Сонмо» міг би стати саундтреком до «Алхіміка» Коельо. Тільки до автентичного українського «Алхіміка», головними героями якого є ми з вами. Чи здатні ми повернутися до нашого коріння, в дитинство? Чи здатні ми усвідомити, в чому суть життя (принаймні, нашого)? Чи здатні ми, врешті-решт, відкрити душу і впустити в неї Сонце, День, Повітря, Світ? Так. Все це можливо, тільки б не забути, що ми – Люди…

Чи не основна «фішка» гурту в тім, що «Сестри…» дуже вдало поєднують саунд та тексти, що не лишає слухачів байдужими. Слухати альбом треба уважно, ніби роздивляючись сюрреалістичну картину, тільки тоді суть пісень, суть сказаного засвоїться не лише у свідомості, а й підсвідомості. Слухаючи «Сонмо», ми слухаємо безкінечний світ, який «запрошує до співзвуччя найтонших почуттів і відтінків краси».

Сестри сказали про одну з пісень альбому («Весна»): «Пристрасна в своїй молодечій красі, самотня в гомінкому світі сучасності й водночас відкрита до визвучення складного виру перехожого». Цими словами можна характеризувати більшість композиції альбому.

Повернися лицем до Сонця!

До слова, альбом записаний на київській студії «Комора» та зведений у Лондоні студією «Sensible Music», відомою своєю співпрацею з Елтоном Джоном, Браяном Адамсом, The Pretenders та ін.

Дмитро Войналович
© rock.kiev.ua


Виконавець:
Сестри Тельнюк
Назва:
Сонмо
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
Comp music
ПУБЛІКАЦІЇ
Ті, що перетворюють поезію в музику
ФОТО
Ті, що перетворюють поезію в музику
25.05.2012

21 травня в київському театрі «Сузір’я» була представлена нова програма сестер Галі та Лесі Тельнюк, «Дорога зі скла», що грунтується в основному на віршах письменниці та поетеси Оксани Забужко

Програма «Дорога зі скла» Галі та Лесі Тельнюк буде представлена 21 травня
АНОНСИ
Програма «Дорога зі скла» Галі та Лесі Тельнюк буде представлена 21 травня
04.05.2012

Нова програма Галі та Лесі Тельнюк «Дорога зі скла» (пісні на вірші Оксани Забужко) буде представлена столичному глядачеві 21 травня у театрі «Сузір'я»

Сестри Тельнюк: про творчість і про Рільке
ІНТЕРВ'Ю
Сестри Тельнюк: про творчість і про Рільке
08.10.2009

Українські співачки, сестри Галина та Леся Тельнюк відомі своїм неперевершеним вокалом, але й поетичними проектами. Їхня увага нині зосереджена зокрема на творчості німецькомовного класика Райнера Марії Рільке.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Моє серце в верховині
Моє серце в верховині
2010
альбом
слухати
Live краще
Live краще
2009
альбом
слухати · рецензія
Назавжди
Назавжди
2009
альбом
слухати
Жовта Кульбаба
Жовта Кульбаба
2007
альбом
слухати
ЦигаркаКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори