NeO

NeO

SZ


Erebor1. Erebor
At Ne Abscondas2. At Ne Abscondas
Non Plus Ultra3. Non Plus Ultra
Renesance4. Renesance

Non plus ultra (лат. - нічого додати зверху, нічого понад те ) – так можна охарактеризувати цей маленький альбом, написаний на теми української музики 18 століття. Саме таким крилатим виразом із латині в епоху українського бароко позначали завершеність, довершеність будь-чого.

Сам проект з лаконічною назвою SZ (перші букви ім'я та прізвища автора,- прим. ред) покликаний мовою рок музики відкривати та доносити до слухачів фантастичне багатство нашого вікового музичного надбання. Ці «non plus ultra» твори досі порошаться на полицях і, крім дуже вузького кола спеціалістів та незначної кількості хорових колективів, не є відомими українцям. SZ прагне вивести ці неперевершені твори із небуття та наблизити до українських меломанів.

«NeO» по своїй «космічності» міг би стати чудовим саундреком до фантастичного фільму. Хоча стилістично альбом маневрує між ембієнтом і новою хвилею, хоча, якщо додати живих гітарних рифів, міг би претендувати на прог-рок.

Наразі вся музика проекту повністю «синтерична», тобто пишеться та виробляється на комп’ютері без використання музичних інструментів.

SZ шукає музикантів або гурти, які б наживо виконували ці композиції у концертних програмах і внесли б елементи імпровізації та живого аранжування.

Альбом NeO створено на основі одного твору доби українського бароко, тому виглядає цілісним та завершеним.

Назви композицій та музика альбому сповнені особливим символізмом та містикою. Ключем до розкриття семантики назви альбому - «NeO» - є назва композиція Et Ne Abscondas, що перекладається як «І не відвертай». За цією підказкою знавцям давньої української музики буде неважко встановити автора барокових мелодій та назву цього першотвору.

Хай це буде маленький квест і «нічого понад те».


Виконавець:
SZ
Назва:
NeO
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2016
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ
SZ
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
ФОТО
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
22.12.2017

Різдвяний концерт фінської рок- і оперної співачки, екс-учасниці гурту Nightwish Тар'ї Турунен. Концерт відбувався в супроводі оркестру Kyiv Fantastik Orchestra і Національної капели України «Думка»

Волонтери та Сергій Жадан зняли кліп про очікування захисників з війни
НОВИНИ
Волонтери та Сергій Жадан зняли кліп про очікування захисників з війни
16.04.2018

Благодійний фонд «Повернись живим», письменник Сергій Жадан, учасники гурту «Лінія Маннергейма» презентували кліп на пісню «Колискова», який розповідає жіночі історії очікування захисників з війни.