NeO

NeO

SZ


1. Erebor
2. At Ne Abscondas
3. Non Plus Ultra
4. Renesance

Non plus ultra (лат. - нічого додати зверху, нічого понад те ) – так можна охарактеризувати цей маленький альбом, написаний на теми української музики 18 століття. Саме таким крилатим виразом із латині в епоху українського бароко позначали завершеність, довершеність будь-чого.

Сам проект з лаконічною назвою SZ (перші букви ім'я та прізвища автора,- прим. ред) покликаний мовою рок музики відкривати та доносити до слухачів фантастичне багатство нашого вікового музичного надбання. Ці «non plus ultra» твори досі порошаться на полицях і, крім дуже вузького кола спеціалістів та незначної кількості хорових колективів, не є відомими українцям. SZ прагне вивести ці неперевершені твори із небуття та наблизити до українських меломанів.

«NeO» по своїй «космічності» міг би стати чудовим саундреком до фантастичного фільму. Хоча стилістично альбом маневрує між ембієнтом і новою хвилею, хоча, якщо додати живих гітарних рифів, міг би претендувати на прог-рок.

Наразі вся музика проекту повністю «синтерична», тобто пишеться та виробляється на комп’ютері без використання музичних інструментів.

SZ шукає музикантів або гурти, які б наживо виконували ці композиції у концертних програмах і внесли б елементи імпровізації та живого аранжування.

Альбом NeO створено на основі одного твору доби українського бароко, тому виглядає цілісним та завершеним.

Назви композицій та музика альбому сповнені особливим символізмом та містикою. Ключем до розкриття семантики назви альбому - «NeO» - є назва композиція Et Ne Abscondas, що перекладається як «І не відвертай». За цією підказкою знавцям давньої української музики буде неважко встановити автора барокових мелодій та назву цього першотвору.

Хай це буде маленький квест і «нічого понад те».


Виконавець:
SZ
Назва:
NeO
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2016
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
SZ
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан