Краща сторона
Слухати/придбати:
Soundcloud

Краща сторона

SilverTown


Краща сторона1. Краща сторона

Від самого початку музика була записана в електронному варіанті з вокальними замальовками, навіяними класичними гармоніками House виконавців, які в той час постійно грали в плей-листі нашого гітариста Костянтина Дюга. В момент, коли трек був розглянуто на репетиції, взагалі було не зрозуміло, що тут можуть робити живі інструменти. Та в тому і полягав виклик, а саме - змішати досить не сумісне звучання драйвового гітарного саунду, до того ж зі спущеним ладом, з танцювальною електронною музикою. Та після модифікації барабанної партії, ритміка стала близькою до танцювальних мотивів, властивих Breakdance культурі. Так народилася ідея тексту і взагалі поклик треку.

Головна ідея пісні полягає в тому, що в кожної людини є свої сильні (кращі) сторони. І шлях до успішної самореалізації кожного з нас залежить саме від того, чи достатньо часу і зусиль ми докладаємо до того, аби ці сторони розвинути. Навіть, якщо всі навколо кажуть, що «треба займатися серйознішими справами і не гаяти часу на дурню». Ця проблема властива, насамперед, до творчих людей, у чий талант, найчастіше, летить каміння з боку батьків та оточуючих, які «досягли» успіху у житті, та на справді, під тиском повсякдення, зневірилися у колишніх мріях.

Пісня гурту SilverTown «Краща сторона» саме про те, що правильна концентрація своїх зусиль, направлених на розвинення своїх Кращих сторін обов’язково, з часом, принесе бажані плоди. Головне не припиняти спроби, не зневірюватися у своїх ідеях.


Виконавець:
SilverTown
Назва:
Краща сторона
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2019
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Все буде так
На двох
На двох
2018
сингл
слухати
Поколение
Поколение
2017
сингл
Все буде такКЛІП
Все буде так · 2019
25 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Metal East: Нове Коло 2019 - міжнародний фестиваль металевої музики
АНОНСИ
Metal East: Нове Коло 2019 - міжнародний фестиваль металевої музики
04.05.2019

Україна, Харків. 31 травня – 2 червня 2019р., На вас чекають: історичні лекції, виставки, майстер-класи та звісно хвиля потужного металу