Червона Вода

Червона Вода

Широкий Лан


Душа1. Душа
Святослав2. Святослав
Герої не вмирають3. Герої не вмирають
Раб системи4. Раб системи
Привет, дядя Вова5. Привет, дядя Вова
Добровольці6. Добровольці
Сум Вітру7. Сум Вітру
Валькірія8. Валькірія
Червона Вода9. Червона Вода
ВСІ ТРЕКИ

Широкий лан – «переформатований» калуський гурт Шок, останнім часом виділяється із загалу своєю активною громадянською позицією. «Червона вода» - дебютник, про нього і поговоримо.

Коли я чую слова «патріотичний рок», відношення відразу стає упередженим, як до «хрестиянського року», скажімо. Не розумію, як музику можна заганяти в ідеологічні рамки, зразу виникають питання, це від душі, чи захват гарантованої цільової аудиторії.

Прослухавши альбом я так і не знайшов однозначної відповіді. З одного боку, добротні «Сум вітру», «Валькірія», «Душа» - похмуро-сильні, тягучі, потужні, легкий захід в треш треку «Раб системи». З іншого – навіяні сьогоденням дещо простуваті «Герої не вмирають» і «Добровольці», завдяки відвертості яких я готовий не звертати увагу на банальність текстів. Але є і «Привет, дядя Вова», яка розмістилась самісінько в середині альбому, як гвіздок у чоботі. І питання не в тому, що я не згоден з змістом, я підтримую, просто пошлість розвіює весь настрій, та і людина якій присвячується, наврят заслуговує на більше, ніж «ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла».

Про обкладинку я чув цілу історію, як малювали макет на хустинці… Навіть не знаю: «ото зверху, тут назва гурту, а знизу червоним, альбому»,- якось так було? Бо я в ній іншого посилу не побачив.

Загалом, альбом заслуговує на увагу і підкреслюю, не тільки за патріотизм, а і за цікавий музичний матеріал, але групі є куди рости, враховуючи, що це дебютник, хочеться щоб наступна робота була більш цілісною і не менш потужною.


Виконавець:
Широкий Лан
Назва:
Червона Вода
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
XIII
XIII
2017
альбом
слухати
Татові на небоКЛІП
Татові на небо · 2018
83 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності