Характерник

Характерник

Реанимация


1. Было время
2. Последний рывок
3. Волк
4. Я вернусь
5. Характерник
6. Письмо
7. Козацька
8. Король
9. Моя земля
ВСІ ТРЕКИ

Спочатку здається, що за вікном зараз проїде потяг з бравими вояками, що прямує до кордону за німцями, а на стіні висить плакат «Родина Мать зовет»; та десь на 30 секунді хлопці кидають автомати і беруть в руки гітари – і все це швиденько перетворюється на весілля металістів.

З першої ж секунди складається враження, що як би цей диск почула моя бабуся, то вона б не розгубилася, а в деяких місцях навіть підспівала. Можна пояснити це своєрідним вокалом – хлопець посів перше місце на фестивалі «Гран – прі Карпат» в номінації академічний вокал, хоча на альбомі можна почути і елементи скріму в його виконанні.

Любителям свіженького м'ясця останнього хотілося б побільше. Гітари мелодійні, барабани пружно б'ють, а вокаліст крім того, що нагадує Іво Бобулу про найкращі роки останнього, ще й не забуває лупити по басу.

Класно вписалися бандура і віолончель, а на останньому треку партію веде зірка пострадянського масштабу Валерій Наумов. На кожному альбомі, яким би рівним і класним він не був, є свій хіт. На диску одеських металістів особливо хотілося б виділити «Характерника» з його потужним приспівом – ця пісня буде частенько повертатися до мого плейлиста.

Цікаві тексти з невимученими римами – не даремно поет А. Найдьонов заявлений у складі гурту одразу після драммера. На концертах, мабуть, за барабанами з блокнотом стоїть. Сподобалось, як всім відомий Лео Хао уявляє українське козацтво – на обкладинці зображений дядько, який точно знає, що таке 5 по 5 і 5 по 8, чим руйнує стереотипи, нав'язані популярним циклом мультиків.

«Характерник» був би ідеальним супроводом для козацької битви – перемог було б однозначно більше.

Всім цінителям folk- power- sympho- рекомендовано. А я особисто буду слідкувати за афішами – наживо обіцяє бути надзвичайно круто.

Особиста оцынка: 8 з 10

Zatey JR
© Киевский Рок-клуб


Виконавець:
Реанимация
Назва:
Характерник
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2008
Видавець:
CD Maximum (Россия)

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Во славу Перуна
Во славу Перуна
2013
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії