Grunge

Grunge

Q-Grunge


1. Эпиграф
2. СВIT
3. Мольберт
4. Ні
5. Невесомость
6. Все пройдет
7. Хвиля
8. Сотри
9. Не отпускай
ВСІ ТРЕКИ

Quality grunge (якісний гранж) в дебютному альбомі київських рокерів Q-Grunge «Grunge» поданий неабияк потужно. В кожній ноті, в кожному слові немає і натяку на «попсовість» – хлопці підійшли до запису не лише професійно (в плані роботи над звуком та текстами), а й, що є головним, з душевністю. Видно, що музиканти кайфували на студії від своєї роботи.

Матеріал для цієї платівки був написаний на П’ятій Авеню в Нью-Йорку і пролежав у столі кілька років. Ще взимку 2012 року на студії DSS всі пісні були аранжовані і записані. І от – чудовий результат, який непідвладний плину часу! Трек-лист платівки склав 9 композицій українською та російською мовами. Американське минуле дуже вплинуло на становлення особливого звучання групи. Найкраще це проглядається, звичайно, у по-американськи фірмовому звучанні пісень.

Найбільш повний спектр емоцій і задоволення від прослуховування цього монументального (для українського гранжу) альбому представляється, якщо перебувати на самоті і із закритими очима. Повірте, політ і повне занурення у власний світ вам забезпечений! Музика охопить вас повністю, розбурхуючи нутро (не в прямому сенсі), наповнюючи часом похмурими тонами, а інколи змусить і по-філософськи переосмислити навколишні події, подумати над тим, що вже зроблено і що ще попереду. Але, не зважаючи на такі настрої, платівка аж ніяк не відноситься до меланхолійних. Скоріше, ця музика надає емоційної енергії та стійкості… Тобто, ліг, закрив очі, прослухав альбом – і гайда змінювати світ (перш за все – власний) під «СВІТ», «Невесомость» та «Хвилю».

Брак ліричності, напевно, єдиний недолік (особисто мені) на платівці, але меншою мірою «Мольберт» та – більшою – «Ні» з успіхом рятують положення. Радує, що на альбомі немає гітарних соло з сотнями нот, немає «випендрювання» з використанням музичних інструментів. Майже кожна пісня – це, по суті, завершена історія, маленький твір.

Незважаючи на деякі недоліки (швидше всього пов’язані із певною одноманітністю), дев’яти-трековий запис включає кілька потужних елементів, що підсилюють фірмове гранжове звучання. Музика Q-Grunge – це мистецтво «на рівні».

Цей диск являє собою концептуальну роботу автора віршів Тараса Сидорця, саунд-продюсера Олександра Дона, гітариста Олександра Котлярова і бас-гітариста Дмитра Сергєєва.

«Grunge» рекомендується до прослуховування усім шанувальникам жанру незалежно від географічного перебування!

Митько Сяржук


Виконавець:
Q-Grunge
Назва:
Grunge
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан