Grunge

Grunge

Q-Grunge


1. Эпиграф
2. СВIT
3. Мольберт
4. Ні
5. Невесомость
6. Все пройдет
7. Хвиля
8. Сотри
9. Не отпускай
ВСІ ТРЕКИ

Quality grunge (якісний гранж) в дебютному альбомі київських рокерів Q-Grunge «Grunge» поданий неабияк потужно. В кожній ноті, в кожному слові немає і натяку на «попсовість» – хлопці підійшли до запису не лише професійно (в плані роботи над звуком та текстами), а й, що є головним, з душевністю. Видно, що музиканти кайфували на студії від своєї роботи.

Матеріал для цієї платівки був написаний на П’ятій Авеню в Нью-Йорку і пролежав у столі кілька років. Ще взимку 2012 року на студії DSS всі пісні були аранжовані і записані. І от – чудовий результат, який непідвладний плину часу! Трек-лист платівки склав 9 композицій українською та російською мовами. Американське минуле дуже вплинуло на становлення особливого звучання групи. Найкраще це проглядається, звичайно, у по-американськи фірмовому звучанні пісень.

Найбільш повний спектр емоцій і задоволення від прослуховування цього монументального (для українського гранжу) альбому представляється, якщо перебувати на самоті і із закритими очима. Повірте, політ і повне занурення у власний світ вам забезпечений! Музика охопить вас повністю, розбурхуючи нутро (не в прямому сенсі), наповнюючи часом похмурими тонами, а інколи змусить і по-філософськи переосмислити навколишні події, подумати над тим, що вже зроблено і що ще попереду. Але, не зважаючи на такі настрої, платівка аж ніяк не відноситься до меланхолійних. Скоріше, ця музика надає емоційної енергії та стійкості… Тобто, ліг, закрив очі, прослухав альбом – і гайда змінювати світ (перш за все – власний) під «СВІТ», «Невесомость» та «Хвилю».

Брак ліричності, напевно, єдиний недолік (особисто мені) на платівці, але меншою мірою «Мольберт» та – більшою – «Ні» з успіхом рятують положення. Радує, що на альбомі немає гітарних соло з сотнями нот, немає «випендрювання» з використанням музичних інструментів. Майже кожна пісня – це, по суті, завершена історія, маленький твір.

Незважаючи на деякі недоліки (швидше всього пов’язані із певною одноманітністю), дев’яти-трековий запис включає кілька потужних елементів, що підсилюють фірмове гранжове звучання. Музика Q-Grunge – це мистецтво «на рівні».

Цей диск являє собою концептуальну роботу автора віршів Тараса Сидорця, саунд-продюсера Олександра Дона, гітариста Олександра Котлярова і бас-гітариста Дмитра Сергєєва.

«Grunge» рекомендується до прослуховування усім шанувальникам жанру незалежно від географічного перебування!

Митько Сяржук


Виконавець:
Q-Grunge
Назва:
Grunge
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії