Вопросы

Вопросы

Private Route


1. Зупиніть війну!
2. Вопросы
3. The Chariot
4. До Cвидания

Молоді та альтернативні рокери Private Route з Чернігова вмістили в дебютний EP-реліз під назвою «Вопросы» 4 треки виконані російською та українською мовами.

На міні-альбомі знайшлося місце і для актуальної (на жаль) пісні «Зупиніть війну!», яка стала болючим закликом до жаданого миру та спокою. Саме із нею, Private Route стали лауреатами обласного етапу конкурсу фестивалю Червона Рута. До речі, історія гурту почалася якраз у 2013 році, коли країна почала переживати буремні часи.

Бувають такі випадки, коли реліз, при цілковитому усвідомленні вторинності та майже цілковитої відсутності оригінальності представленого на нім матеріалу, чіпляє тебе більше, ніж несучі вагоміше смислове навантаження альбоми більш іменитих команд. Так от, тут… – НЕ такий випадок.

«Вопросы» не відкривають нових горизонтів, не викликають якихось екстраординарних вражень. Врешті, після прослуховування не виникає бажання задаватися жодними питаннями. І тут справа не в якості запису (він на достатньому рівні, як для молодих дебютантів), не у вокалі (трошки попрацювати – і буде досить добре), не у зіграності та не у партіях… Всього цього вистачає. Але от все одно: змусити послухати ЕР вдруге, втретє і т.д. – для мене майже неможливо. Єдиною піснею, з якою я асоціюватиму Private Route, буде та само «Зупиніть війну!» І то, це вибравши «із двох зол менше» (а у даному випадку – з чотирьох вкрай посередніх треків – один більш-менш)…

В цілому мене міньйон розчарував. Проби, нововведення, шукання гурту не вдалися. Вони подали продукт, який давно «перетравився»… Є деякі хороші прийоми, які Private Route використали, але в більшості своїй пісні виявилися «пережитком минулого». Та якщо оті «деякі хороші прийоми» використовувати в подальшому, то хлопцям можна буде вийти на більш якісніший рівень. Чого я їм і бажаю.

Митько Сяржук


Виконавець:
Private Route
Назва:
Вопросы
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!