СіДіола

СіДіола

Пестициди


Кантрі1. Кантрі
Дилетант2. Дилетант
Доста3. Доста
Курва4. Курва
Про мене5. Про мене
Пацани6. Пацани
Ніко не я7. Ніко не я
Підстава8. Підстава
Зомбі9. Зомбі
Я такий10. Я такий
Саме те11. Саме те

10 років чернівецький гурт Пестициди наполегливо працював, радував шанувальників своєю творчістю, записував live-виступ (і багато чого іншого робили хлопці). І нарешті – студійний альбом! Вінцем плідної праці та зусиль стали 11 різних за стилем та змістом композицій.

В альбом увійшли як геть нові композиції гурту, які до цього виконувалися лише на концертах, так і перевірені часом композиції, що полюбилися шанувальникам гурту (та й української музики загалом).

«СіДіола» - це чудовий приклад того, як самовіддана любов до свого стилю, до того, що ти робиш, до творчості, загалом, призводять до чудових результатів. Звичайно ж, мало хто пред’явить Пестицидам супер-оригінальність. Буду чесним – цей альбом породжує асоціації, типу «десь я ці ходи та ідеї вже чув» (Оратанія+The All-American Rejects)… Та, в принципі, у більшості сучасних виконавців присутній такий «грішок». Але... Міць і «кач» даного альбому – беззаперечні! А ще з огляду на те, що це дебютна робота чернівецьких хлопців… Думаю, ви мене зрозумієте.

Якщо виділяти окремі композиції, які запам’яталися, і які хотілося б слухати, я б виділив три треки: «Про мене», «Курва» і «Саме те» (потенційний крутий радіо-сингл!)

Власне, «Саме те» – це найбільш підходяща композиція для завершення альбому. Як бадьоро почався альбом, так само бадьоро і закінчився, залишивши, при цьому, ніби меседж «to be continued…»

В цілому дебютний альбом команди Пестициди можна було б назвати монолітним і брутальним альбомом. Та й взагалі, прямолінійність і безкомпромісність – найкрутіші фішки гурту.

Про назву альбому учасники гурту кажуть таке:

«СіДіола» – це суміш двох епох: сучасної, перенасиченої цифровими технологіями, та епохи минулого тисячоліття, в якій прилад з назвою «радіола» збирав навколо себе людей на кшталт магічного ящика чарівника.

В наш час поняття «компакт-диск», або скорочено «CD», майже відійшло в історію, аудіо-CD купують дедалі рідше, тому назва «СіДіола» – це раритет, антикваріат. А враховуючи те, що гурту «Пестициди» нещодавно виповнилося 10 років, альбом «СіДіола» є одночасно дебютним та раритетним»

Митько Сяржук


Виконавець:
Пестициди
Назва:
СіДіола
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2015
сингл
слухати
Саме теКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом