П’ятниця-хлоп’ятниця!

П’ятниця-хлоп’ятниця!

Пан Пупец


1. Дідиско
2. П’ятниця-хлоп’ятниця!
3. Я фрукт, я овоч

Івано-франківський гурт Пан Пупец’ порадували (нарешті!) новим релізом! І хоч це не повноцінний альбом, а ЕР, та все ж це справжній подарунок шанувальникам стьобного українського хардкор-панку (чи як назвати їх стиль?). До всього ж, це з 2009-го року перший альбом гурту. Нагадали нарешті про себе хлопці. ЕР отримав милу назву «П’ятниця-хлоп’ятниця!» (за назвою однієї з пісень).

У EP ввійшло три композиції: «Дідиско», «Я Фрукт» і, власне кажучи, «П’ятниця-хлоп’ятниця!». Така велика перерва від виходу останнього релізу пояснюється й тим, що композиції до збірки писалися, можна сказати, скрупульозно. Пісні, які увійшли в кінцеву версію ЕР переписувалися тричі! Самі музиканти зазначають, що все це пов’язано із дорослішанням. Знаєте, дорослішання відчувається у всьому – але не у самому настрої пісень. Вони як були позитивними, гучними, підривними, так і лишаються! А от якість запису і виконання – це дійсно новий рівень.

Він стакани не рахує,
Він рахує всіх гівном.


Якщо вглибитися у текст пісні, то можна знайти в ній гострий соціальний смисл! Але, нащо вглиблятися у нього? Просто варто відриватися! «П’ятниця-хлоп’ятниця» цілком заслужила того, щоб в її честь назвали усю збірку. Вона найбільш відповідає стилістиці гурту. Тут і гумор і повсякденне життя, яке знайоме чи не кожному з нас – особливо напередодні вихідних. Приспів вже надто прозаїчний: «П'ятниця-хлоп'ятниця! Субота-блювота!» Типовий, курва, панк!

Благословення просять, ти нас шануй,
Радість нам виносиш, дуй і танцюй!


«Дідиско» може навіть претендувати на ротації в радіоефірах. Загалом, Пан Пупец’ клепає ідеальний матеріал у своєму жанрі. Не видумуючи велосипед, вони, так би мовити, з «підручних матеріалів» роблять все, що їм заманеться! Дійсно, не треба нічого винаходити – все давно вже придумано багато років тому, завдання лише в тому, аби зібрати значуще, відібрати найкраще і перемішати на свій смак.

Помий мене - сам я не вмиваюсь,
Померти швидко - на це я сподіваюсь.


Атмосферний трек «Я фрукт, я овоч». За тематикою не досить життєрадісний. Але він вписується ідеально у цей різношерстий ЕР, надаючи йому особистого якогось шарму.

«П’ятниця-хлоп’ятниця!» - це репетиція перед виходом другого студійного диску гурту, який планується на осінь цього року.


Виконавець:
Пан Пупец
Назва:
П’ятниця-хлоп’ятниця!
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Frost Magnetic Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Пан Пупец презентували «Дабудай» у Києві
НОВИНИ
Пан Пупец презентували «Дабудай» у Києві
27.05.2014

У п’ятницю 23 травня у столичному арт-клубі «Бочка» відбулася презентація нового альбому «Дабудай» івано-франківського гурту Пан Пупец. Ці незаангажовані хлопці давно полюбилися публіці своєю оригінальністю і відкритістю до експериментів. Нова платівка стала ще одним яскравим доказом того, що «пупців» не стримують жодні рамки

Суцільний «Дабудай»! Пан Пупец’: про новий альбом і не тільки
ІНТЕРВ'Ю
Суцільний «Дабудай»! Пан Пупец’: про новий альбом і не тільки
21.05.2014

Екстравагантний івано-франківський гурт називає свій музичний напрям «КурваМама Style (вільний та необмежений)». Переконатися у необмеженості їх музики можна у новому альбомі, який нещодавно «вийшов у люди». Ми поспілкувалися із лідером групи Станіславом Боднаруком, який розказав про деякі деталі платівки «Дабудай» та багато інших цікавих речей

Пан Пупец: «Ми не народжуєм наші пісні в творчих муках»
ІНТЕРВ'Ю
Пан Пупец: «Ми не народжуєм наші пісні в творчих муках»
26.04.2012

Сьогодні нашим співрозмовником став вокаліст та гітарист івано-франківського гурту Пан Пупец. Сам же колектив уже давно зайняв почесне місце в українській альтернативній музиці. Хоча в доробку музикантів лише один повноцінний альбом, та їх знають, поважають, чекають, запрошують на фестивалі і на радіо. Їх люблять за позитивний настрій і музику. Про творчість і життя ПП – Станіслав Боднарук

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Дабудай
Дабудай
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії