П’ятниця-хлоп’ятниця!

П’ятниця-хлоп’ятниця!

Пан Пупец


1. Дідиско
2. П’ятниця-хлоп’ятниця!
3. Я фрукт, я овоч

Івано-франківський гурт Пан Пупец’ порадували (нарешті!) новим релізом! І хоч це не повноцінний альбом, а ЕР, та все ж це справжній подарунок шанувальникам стьобного українського хардкор-панку (чи як назвати їх стиль?). До всього ж, це з 2009-го року перший альбом гурту. Нагадали нарешті про себе хлопці. ЕР отримав милу назву «П’ятниця-хлоп’ятниця!» (за назвою однієї з пісень).

У EP ввійшло три композиції: «Дідиско», «Я Фрукт» і, власне кажучи, «П’ятниця-хлоп’ятниця!». Така велика перерва від виходу останнього релізу пояснюється й тим, що композиції до збірки писалися, можна сказати, скрупульозно. Пісні, які увійшли в кінцеву версію ЕР переписувалися тричі! Самі музиканти зазначають, що все це пов’язано із дорослішанням. Знаєте, дорослішання відчувається у всьому – але не у самому настрої пісень. Вони як були позитивними, гучними, підривними, так і лишаються! А от якість запису і виконання – це дійсно новий рівень.

Він стакани не рахує,
Він рахує всіх гівном.


Якщо вглибитися у текст пісні, то можна знайти в ній гострий соціальний смисл! Але, нащо вглиблятися у нього? Просто варто відриватися! «П’ятниця-хлоп’ятниця» цілком заслужила того, щоб в її честь назвали усю збірку. Вона найбільш відповідає стилістиці гурту. Тут і гумор і повсякденне життя, яке знайоме чи не кожному з нас – особливо напередодні вихідних. Приспів вже надто прозаїчний: «П'ятниця-хлоп'ятниця! Субота-блювота!» Типовий, курва, панк!

Благословення просять, ти нас шануй,
Радість нам виносиш, дуй і танцюй!


«Дідиско» може навіть претендувати на ротації в радіоефірах. Загалом, Пан Пупец’ клепає ідеальний матеріал у своєму жанрі. Не видумуючи велосипед, вони, так би мовити, з «підручних матеріалів» роблять все, що їм заманеться! Дійсно, не треба нічого винаходити – все давно вже придумано багато років тому, завдання лише в тому, аби зібрати значуще, відібрати найкраще і перемішати на свій смак.

Помий мене - сам я не вмиваюсь,
Померти швидко - на це я сподіваюсь.


Атмосферний трек «Я фрукт, я овоч». За тематикою не досить життєрадісний. Але він вписується ідеально у цей різношерстий ЕР, надаючи йому особистого якогось шарму.

«П’ятниця-хлоп’ятниця!» - це репетиція перед виходом другого студійного диску гурту, який планується на осінь цього року.


Виконавець:
Пан Пупец
Назва:
П’ятниця-хлоп’ятниця!
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Frost Magnetic Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Пан Пупец презентували «Дабудай» у Києві
НОВИНИ
Пан Пупец презентували «Дабудай» у Києві
27.05.2014

У п’ятницю 23 травня у столичному арт-клубі «Бочка» відбулася презентація нового альбому «Дабудай» івано-франківського гурту Пан Пупец. Ці незаангажовані хлопці давно полюбилися публіці своєю оригінальністю і відкритістю до експериментів. Нова платівка стала ще одним яскравим доказом того, що «пупців» не стримують жодні рамки

Суцільний «Дабудай»! Пан Пупец’: про новий альбом і не тільки
ІНТЕРВ'Ю
Суцільний «Дабудай»! Пан Пупец’: про новий альбом і не тільки
21.05.2014

Екстравагантний івано-франківський гурт називає свій музичний напрям «КурваМама Style (вільний та необмежений)». Переконатися у необмеженості їх музики можна у новому альбомі, який нещодавно «вийшов у люди». Ми поспілкувалися із лідером групи Станіславом Боднаруком, який розказав про деякі деталі платівки «Дабудай» та багато інших цікавих речей

Пан Пупец: «Ми не народжуєм наші пісні в творчих муках»
ІНТЕРВ'Ю
Пан Пупец: «Ми не народжуєм наші пісні в творчих муках»
26.04.2012

Сьогодні нашим співрозмовником став вокаліст та гітарист івано-франківського гурту Пан Пупец. Сам же колектив уже давно зайняв почесне місце в українській альтернативній музиці. Хоча в доробку музикантів лише один повноцінний альбом, та їх знають, поважають, чекають, запрошують на фестивалі і на радіо. Їх люблять за позитивний настрій і музику. Про творчість і життя ПП – Станіслав Боднарук

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Дабудай
Дабудай
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан