Альбом Жахів
Слухати/придбати:
iTunes Youtube Music

Альбом Жахів

OMANA


Подих Змія1. Подих Змія
Паранормальні2. Паранормальні
Ворожіння3. Ворожіння
Сонце Небо4. Сонце Небо
Не Знайдуть5. Не Знайдуть
Демони6. Демони
Шалені7. Шалені
Арешт8. Арешт
Хвиля9. Хвиля
До Біса10. До Біса
Нема Контролю11. Нема Контролю
Хрест Палає12. Хрест Палає
Вампір13. Вампір
ВСІ ТРЕКИ

13 історій - 13 пісень до 13 березня. Лінійний символізм - кращий спосіб правильно донести до аудиторії концепцію дебютного альбому українського рок гурту OMANA.

«Ми вирішили створити альбом, який міг би стати саундтреком до фільму жахів», - пояснює фронтмен OMANA Олексій Богомільний - в минулому гітарист настільки ж схильної до містицизму групи Vivienne Mort.

Олексій каже, що виріс на епосі лонгплеїв. Тому цілісна концепція для нього не порожній звук. Примітно, що довгоочікуваний «Альбом жахів» група презентує в форматі CD з 16-сторінковим буклетом, а також малюнками художника Дмитра Назаренка, який зробив окремі ілюстрації до кожної з нових пісень.

«Сам альбом - це 13 містичних історій, в яких образи паранормального використовуються як протиставлення утопії. Реальне життя часто підступне та страшне. А потойбічні герої дають свободу думки, активуючи фантазію і уяву», - зазначають учасники групи.

В їх містичному всесвіті уживаються найрізноманітніші образи. Таємничий ліс та інші планети - як місце дії. Вампіри, демони, маги та привиди - як дійові особи. Теми любові, свободи, звільнення від гнітючих рамок та кайданів - як загальний лейтмотив усього релізу.

Що до звучання OMANA, то тут є величезний простір для відсилань і паралелей. Ударник гурту Сергій Маркович зізнається, що новий альбом створювався під впливом готик-року The Cure і альтернативи 90х - від The ​​Smashing Pumpkins до Radiohead. Бас-гітарист Дмитро Приходько додає до цього списку класиків української важкої сцени - Димна Суміш та Карна. Олексій Богомільний доповнює цей список кращим з американської індастріал-сцени. Особливий вплив на його творчість справили Marilyn Manson і Nine Inch Nails.

«Це не нова школа і не стара, а все відразу», - говорить Сергій. «Ми шукали нового звучання, експериментували з семплерами і синтезаторами. Змішували все, що нам подобається в електронній та гітарної музики. Але намагалися при цьому пам'ятати про те, що пісні мають залишатися живими і душевними, а не просто треками з новим модним саундом. Все зробила магія між нами і шалений потік уяви. Те, що вийшло, ми лише приправили теплим ламповим звуком».

Варто відзначити, що мастеринг альбому робили на культової лондонській студії Metropolis. Над мастерингом «Альбому жахів» працював британський саунд-інженер Джон Девіс, відомий по роботі над пластинками Pixies, Placebo, Savages та Led Zeppelin.

Зведення і запис альбому проходили на студії LipkyZvukozapys, де було записано безліч знакових українських рок-альбомів від Bahroma до Океан Ельзи.


Виконавець:
OMANA
Назва:
Альбом Жахів
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2020
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
ОМАNА презентує альбом «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса»
НОВИНИ
ОМАNА презентує альбом «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса»
24.11.2016

Київська OMANA, заснована ex-гітаристом Vivienne Mort, Олексієм Богомольним. Шість пісень заряжено мелодійністю, науковою фантастикою, з вкрапленням фузу

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
ВтечаКЛІП
Втеча · 2017
8 тис. переглядів
Останнє ПобажанняКЛІП
Останнє Побажання · 2016
15 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі