Дуже добре

Дуже добре

Мій батько п'є


1. Не вилазь уб'1є
2. Непорядок
3. Дуже добре
4. Ілюзія
5. Без свідомості
6. Машина для вбивства
7. Продай себе
8. Дешевий заміник
9. Алергія
10. Дерево життя
11. Ти не один
12. Нема заради кого
ВСІ ТРЕКИ

Перший повноцінний альбом за 12 (!) років! Але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Тому й зробив вже відомий багатьом рівненський гурт Мій Батько П’є те, що мав зробити давно – видав «Дуже добре». Саме таку назву отримала платівка.

Хоча, якщо бути справедливим, то це другий реліз хлопців. Але перший – то був демо-збірник. Зараз же – повноформатний матеріал, записаний якісніше та не менш потужніше.

«Дуже добре» це 45 хвилин справжнього хейткору. Як і раніше у піснях засуджується алкоголізм, наркоманія, куріння та ігнорування владою цих проблем. Але, справедливості заради, треба сказати, що робиться це ще в більш грубішій, радикальнішій (в плані не так текстів, як звуку та музики в цілому) манері. Можливо, це пов’язано з тим, що з МБП напередодні запису альбому, весною минулого року, пішов вокаліст М’ячік (який заснував свою групу «Ворст»). Може, це результат накопичення емоцій, тої незгоди і духу, що 12 років просилися назовні, і нарешті вибухнули потужним «риком» і хардкором!

З 5-ї секунди прослуховування даного релізу нас окутує море агресії. Та й назва першої пісні «Не вилазь у’є» ніби застерігає: ще не пізно зупинитися, не слухати далі. Але, якщо першу пісню прослухав – то вже нікуди не дінешся. Слухач убиває в собі байдужість. Жорсткі гітарні рифи, готові впитися і розірвати плоть на шматки, «звірячі» барабани і «ненависний» вокал – ось що чекає «меломанів». Рифи по-грайндерскі прості і заводні. Саунд, в цілому, нойзовий і екстремальний, як того й вимагає жанр. Єдине, правда, якість запису могла бути б кращою. Ні-ні, її не можна назвати поганою. З «підвальним» звуком вона не має нічого спільного. Просто, здається, хлопці могли б записатися і краще. Хоча, поціновувачі даного жанру можуть зі мною і не погодиться.

Слід нагадати, що першим синглом з альбому був трек «Непорядок». А на «Не вилазь уб’є» знімається відео. Щоправда, воно «зависло» на стадії трейлера. Окрім вищезгаданих пісень хочеться відмітити «Дуже добре», «Продай себе» та «Дешевий замінник», а також, інструментальну акустичну композицію «Алергія», яка є таким собі «антрактом» посеред альбому.

Обкладинка являє собою фото дітей із підручною холодною зброєю і напис «рекомендовано для дітей, в яких п’ють батьки». Але, здається, діти повстають не лише проти родичів-пияків… Далеко не лиш проти них…


Виконавець:
Мій батько п'є
Назва:
Дуже добре
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Gagarina Records

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів