INSAN
Слухати/придбати:
iTunes Google Play

INSAN

МИАZМ


1. Безлюдная толпа
2. Восток
3. Общественный миазм
4. Маски
5. Зимняя пустота

Молода київська група МІАZМ, що працює у стилі visual kei, який прийшов до нас з Японії, з радістю представляє громадськості перший реліз - міні-альбом «INSAN». Незважаючи на всі проблеми у виробництві, він вийшов у світ в червні 2018 року.

— Робота над нашим першим релізом тривала більше року, і це ніяк не вписувалося в наші плани. Самі розумієте, завжди хочеться все, та швидше - віджартовується група.

Але жарти жартами, а на плечі хлопців звалилось дійсно багато проблем: зміна звукорежисерів, проблеми зі складом, складністю виконання «цих занадто хитромудрих партій». Як наслідок - не тільки, неодноразовий перезапис в різних студіях, а і взагалі запис чисельної частини партій однією людиною.

Що стосується самої музики, то "INSAN" - це емоції, це експерименти, це глибина і різноманітність - від ліричних балад до зубодробильних «тяжеляків». Чого тільки варта робота над віолончельної партією в пісні «Зимняя пустота» і нестандартна структура в «Безлюдна толпа».

У текстах пісень раз у раз зачіпаються теми, близькі кожній людині, але ті, які далеко не кожен наважується визнати. А також в них є і мораль.

Слово "INSAN" має різні значення на різних мовах, але всіх їх можна пов'язати з поняттям людяності,- коментує група,- і не в сенсі моральності, яка існує в суспільстві, а в сенсі чогось, закладеного природою, в сенсі якихось людських проявів і переживань, які йдуть зсередини, показуючи справжню людську сутність.

Не варто забувати про візуальної складової групи, де кожен учасник - це яскравий і унікальний образ, який в той же час не порушує загальну візуальну цілісність групи. І для релізу вони перетворилися по-новому.

ЕР "INSAN" вийшов 14 червня 2018 року і доступний для прослуховування в iTunes, Google play і інших ресурсах в т.ч. YouTube.


Виконавець:
МИАZМ
Назва:
INSAN
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

Український музичний ярмарок-2018
АНОНСИ
Український музичний ярмарок-2018
16.09.2018

11 – 13 жовтня в Києві відбудеться провідна музична виставка Східної Європи, адже лише тут можна знайти повний асортимент усієї продукції необхідної для створення та просування музики