Black Swift

Black Swift

MAUT


ET1. ET
Fixable2. Fixable
IK3. IK
Distance4. Distance
YR5. YR
Bones6. Bones
YP7. YP
Loose Loop8. Loose Loop
II9. II
Say No More10. Say No More
MP11. MP
Black Swift12. Black Swift
PKVKVZFM13. PKVKVZFM
ВСІ ТРЕКИ

Не дивлячись на приставку «дебютний», MAUT новачками не назовеш, група існувала і до 2012, але в зовсім відмінному вигляді, а музиканти грали по іншим командам. До прикладу, Юрій Попов і Юрій Рекечук разом грали в групі ОДИН. Випустили кілька ЕР, зняли кілька відео та навіть випустили повноформатник під назвою «Без оболонки». Евгеній Козлов — займався музикою у зовсім іншому руслі, він був (і є) діджеєм. У Ларіка також була інша команда "Loft".

Свою творчість MAUT характеризують як прогресивний/експерементальний рок, та і чи можуть хочуть зробити щось банальне люди, які вже мають професії не пов’язані з музикою. Як і для багатьох інших, їх не бентежать рамки формату, для них музика – це самореалізація, «відрив»:

Максим Проданюк (вокал) — дизайнер інтерфейсів;
Юрій Попов (гітара / бек-вокал) — моушн графік дизайнер;
Іларіон Іваненко (гітара / бек-вокал) — журналіст та ведучий на тв;
Юрій Рекечук (бас) — фронт-енд девелопер;
Євген Тарасенко (барабани) — веб аналітик / СЕО-оптимізатор;
Євгеній Козлов (клавішник / семплер) — ілюстратор / графічний дизайнер.

«Black Swift» - різнопланова робота: дивні звукові «вібрації», похмура готика, дум, альтернатива і навіть реп-кор.

Юрій Попов: «Якось в так склалось, що ми постійно шукаємо щось нове і експериментуємо з саундом. Навряд можна сказати, що ми не знаємо, чого хочемо від музики. Ми граємо те, що пропущено через нас самих. Кожна нова пісня - це шматочок нашого спільного життя. Виконуємо пісні англійською тому, що це інтернаціональна мова + до того ж її називають "мовою рок-музики".»

Слово maut має декілька значень, не тільки «смерть» (“maut” – це смерть з малайської,- прим. ред), назву цю придумав колишній учасник Андрій Назаренко, для хлопців це було просто звучащим набором латинських літер. Для них MAUT – це їх команда.

Весь матеріал був записаний у різних місцях. Гітари, бас та клавіші на нашій репетиційній базі. Барабани в гаражі, вокал на студії. Саундпродюсером альбому виступив друг і прекрасний звукорежисер - Валентин Жуленко. Пре-мастеринг робили на студії Frost Magnetic Records (за це подяка Олегу Морозу).

На прохання виділити слухачеві якусь пісню, Юрій відповів лаконічно:
«Може я і не буду в цьому оригінальним, але я люблю всі наші пісні. Кожна з них має у собі щось особливе для мене (та й для кожного з нас)»

Реміш Дмитро


Виконавець:
MAUT
Назва:
Black Swift
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка