В каждом из нас

В каждом из нас

Marvel


1. Intro
2. Шаг
3. На краю
4. Химерні квіти
5. В каждом из нас
6. Вже не тут
7. Дверь в небо
8. Ангел
9. Ніч
10. Тишина
11. Рассвет
ВСІ ТРЕКИ

Цей альбом неможливо сприйняти однозначно. З одного боку це альтернативний метал, а з іншого це справжній Експеримент, Експеримент з великої літери – настільки різноплановою вийшла платівка. Сьогодні у нашому бумбоксі – гурт MARVEL з дебютним лонгплеєм «В каждом из нас».

Весь шлях створення платівки, від запису матеріалу, до випуску компакт-диску, марвелівці зробили на власні кошти. Вони ж створили своє оригінальне звучання, не звертаючись до іменитих саунд-продюсерів, впевнено крокуючи до мети самостійно. Певно, саме тому отриманий доробок вийшов далеким від стандартів мейнстріму, самобутнім і різноманітним, вільним від стильових обмежень і кліше, і це робить його особливо цікавим.

Перейдемо, власне, до музичного матеріалу. Перше, що милує вухо – неймовірно сильний і професійний вокал фронтвумен гурту Ольги Скрипової. Від повільних мелодійних партій і східних наспівів, до потужної рокової подачі, агресивного репу і відчайдушних криків – вокальних прийомів було дуже багато. Додамо до цього закручені гітарні рифи і різноманітність басових малюнків, нелінійність барабанних партій, і ми отримаємо шалений коктейль від бармену MARVEL. Глибока продуманість нюансів залишає пісні цікавими при багаторазовому прослуховуванні, досліджувати хитросплетіння аранжувань можна довго. Щоправда, такий підхід призвів до деякої «надмірності» окремих пісень, місцями звуку ну дуже багато. Але, знову таки, гурт намагався донести оригінальність власних ідей, а не створити гарно пережований продукт, легко доступний для сприйняття адептами Діми Біплана. Те ж саме можна сказати і про тексти гурту. Щоб зрозуміти до кінця цей сплав думок та переживань ліричних героїв, потрібно мати гарно розвинену уяву і мислити більше образами, аніж конкретикою.

З окремих доріжок докупи музику, записану на київській студії TopSound Records, збирав Сергій [Knob] Любинський. За останній час зведення більшості відомих українських альтернативних колективів не обходилося без його руки. Звучання вигідно відрізняється як професіоналізмом виконавців, так і талантом самого Сергія вдихати життя у музичні твори.

Загальну оцінку платівці дати важко. При тому, що пісні «В каждом из нас», «Вже не тут», и, особливо, «Дверь в небо» явно напрошуються на те, щоб стати хітами, все одно мене не полишала думка, що багато чого з матеріалу мені щось нагадує. Що саме, згадати так і не вдалось, та все ж щось подібне я вже чув. Нзважаючи ні на що, альбом мені сподобався. Раджу для прослуховування усім. MARVEL – це не тільки комікси, це ще й якісний український музичний продукт. Слухайте на здоров’я.

Сашко Гончаров
Спеціально для rock.kiev.ua


Виконавець:
Marvel
Назва:
В каждом из нас
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
TopSound Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Marvel - на свет появилась «Она»
НОВИНИ
Marvel - на свет появилась «Она»
26.11.2010

Киевская группа «Marvel» после выхода своего первого альбома не прекращает работу, спустя 9 месяцев появился на свет новый релиз - макси-сингл «Она»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Reduce my pain
Reduce my pain
2011
альбом
слухати
Найти себя
Найти себя
2011
сингл
слухати
Она
Она
2010
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності