Besses

Besses

Korypheus


Blessed1. Blessed
Highway2. Highway
Auriel3. Auriel
Among the Worlds4. Among the Worlds
Stay5. Stay
In heaven6. In heaven

Матеріал для альбому писався близько 3-х років, деякі треки мали кілька версій і були записані ще попереднім складом групи. Запис проходив на столичній студії Revet Studio.

Спочатку заглавна композиція Blessed (Будь щасливий) звучала по-російськи і на гуцульському діалекті. Переклад на гуцульський виконав друг Андрія Гущина, поет з м.Косів Василь Шкурган. Музику до трьох композицій написала співачка і вокальний коуч Євгена Дубова, яка виступала свого часу на конкурсі «Новая волна».

Композиція Auriel написана гітаристом групи з колишнього складу Юрієм Шаповаловим. Вона розповідає про любов ельфійської дівчини і людини. Доля їх розлучає, але обидва вірять в те, що любов їх возз'єднує в одному зі світів.

На трек Highway група збирається в грудні-січні зняти кліп в Карпатах. Друга назва композиції «Ахіллесова п'ята». У пісні співається про те, як ліричний герой жене по шосе і прокручує в голові моменти свого життя. Приспів підводить підсумок - «любов - це Ахіллесова п'ята, а життя - шлях в небуття».

У написанні наступного треку In heaven знову взяв участь цілий ряд музикантів - крім постійних учасників групи ще Євгенія Дубова і гітарист і аранжувальник Віталій Лякін.

Композиція Among the worlds оповідає про самотню душу, яка довго поневірялася серед світів, а потім вселилася в людину. Але час швидкоплинний, і ось вона знову змушена покинути тіло, але ніяк не може відлетіти. Сюжет сумний, але дає перспективу погляду на життя як би «із зірки». Пісня написана за участю Євгена Тютюнник, відомого по роботі в групах Тонкая Красная Нить і Cloudless.

На композиції Blessed і Stay компанія Picioi зняла два концертних лайва, які можна подивитися на youtube.

Дві композиції з альбому, Auriel і In Heaven - дуетні. Їх виконують лід вокаліст і засновник групи Андрій Гущин і Діана Ларіонова. У минулому Діана брала участь в таких проектах, як Inferno і Летаргия.

Особливу роль зіграв гітарист Сергій Сершень. Він відомий в музичних колах за виступами в пауер метал групі Мортон. Сергій по-новому аранжував матеріал групи і віртуозно впорався з виконанням гітарних партій і баса.

Ще одним учасником групи, які зробили великий внесок у формування нового саунду групи, став Дмитро Кім, колишній ударник відомої групи Jinjer.

За рахунок участі в написанні матеріалу і запису великої кількості авторів, матеріал вийшов різноманітним, багатим гармонійно. При цьому, як нам здається, вдалося зв'язати його воєдино стилістично, щоб всі пісні звучали, як єдине ціле.


Виконавець:
Korypheus
Назва:
Besses
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
Stay (live at MonteRay)КЛІП
Stay (live at MonteRay) · 2018
23 тис. переглядів
BlessedКЛІП
Blessed · 2018
27 тис. переглядів
ParanoidLIVE
Paranoid · 2018
121 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

У Києві пройде AIR Music Meetup`19
АНОНСИ
У Києві пройде AIR Music Meetup`19
28.05.2019

AIR Music Meetup`19 - це головна конференція для музикантів, які хочуть, щоб їх музика була почута мільйонами на YouTube.