Дельфіни

Дельфіни

Колос


1. Дельфіни 2013
2. Моя Шакті
3. Трусики в ромашках
4. Грай (ЛТ cover)
5. Напиши
6. Титанік. Дно. Небо.
7. Шість Шість Шість
8. В червоне
9. Жінка. Запах.
10. Правила мазохізму
11. Холодне молоко
12. Serge
13. Синдром Клерамбо
ВСІ ТРЕКИ

Новий альбом лідера гурту ФІОЛЕТ – Колоса – вийшов у кінці минулого року (традиційно уже в день народження музиканта) і отримав назву «Дельфіни».

Хочеться відзначити вміло вибудуваний трек-лист альбому. Кожна композиція знаходиться на своєму місці. «Дельфіни 2013» - перша і одна з кращих композицій на диску. Лірична тема альбому розкривається в цій пісні не менше витончено. Дуже гарна мелодія, та й текст на традиційну «вічну» тему. Гітара та космічні (чи, може, підводні) звуки – вдале поєднання саме для цієї композиції. Наступна пісня – може легко бути саундтреком вашого теплого ранку. Така музика звучить у романтичних фільмах. Хтозна, може і «Моя Шакті» прозвучить десь-колись у кіно. «Трусики в ромашках» – доволі красива мелодія, та трохи сумна, якщо чесно. Для порівняння: якщо попередня пісня була «ранковою», то ця – «вечірня». Незважаючи на свою «сексуальність» і «весняність» - не найкраща пісня альбому…

Уваги заслуговує і кавер на Ляпіса Трубєцкого. Пісня «Грай» виконана просто, але із всією присутньою Колосу емоційністю. Впевнений, Міхалок і Ко «зацінять»! Незважаючи на те, що пісня виконана білоруською мовою – зрозуміла не лише суть, а й кожне слово. Дуже сильна пісня. Дуже сильне виконання.

Під час передостанньої композиції можна розслабитися. «Титанік. Дно. Небо» - доволі стильний і «модний» (в гарному розумінні слова) трек: світлий та космічний.

Цей альбом став своєрідним словом подяки лідера «Фіолету» всім близьким йому людям, які повсякчас надихають і підтримують його у всіх починаннях, переживають за нього та разом з ним нервують і радіють успіхам.

Окрім Колоса над альбомом також працювали друзі Сергія Мартинюка: Колік Тимощук, Роман Сорока та новий учасник «Фіолетової команди» – Єгор Грушин. Загалом «Дельфіни» - це 7 пісень (Сторона А) та 6 віршів (Сторона Б) – дещо з того, що накопичилося між буднями, святами, концертними мандрами та студійними сесіями в записниках, голові та плеєрі музиканта.

Окрім цього, Сергій Мартинюк (КОЛОС) дав ексклюзивний коментар для rock.kiev.ua стосовно кожної пісні. Отож:

«Дельфіни 2013». Ідейно одна із ключових для мене пісень альбому. Символічна присвята людям і речам які надихають. Не просто творити, займатися музикою, а жити – з дня в день, попри вічні особисті трабли, несприятливі погодні умови, політичні кризи та економічні передряги. А ще – шмат власних внутрішніх міркувань над плинністю часу та тим, що по собі лишаємо ми – прості смертні: чи ми, зрештою, всього-на-всього кричимо в мікрофон і смикаємо за струни, чи все таки творимо історію? Є ще дещо, але хай це лишиться між мною і рядками.

«Моя Шакті». Жіноче начало – творчо-руйнівне. Рушійна сила нашого світу. Вічний двигун польотів над буденністю. Цілий сенс життя, якщо потрібно. Є для кого жити і присвячувати себе – вважай є чого жити. Потрібно більше цілуватися і менше говорити. Все минуще, любов вічна.

«Трусики в ромашках». Це цілий внутрішній епос розміром в одну невелику пісню тривалістю менше 4-ох хвилин. Становлення, дозрівання, рух вгору. Або навпаки, в кого як. Де ті життєві точки кожного з нас, які зробили нас нами?.. Я намагаюся допитатися в світу про це. Це пісня-ностальгія з чітким розумінням того, що зараз ти там де і хотів бути, але і з не менш чітким усвідомленням того, що такими як ми були колись, вже ніколи не будемо. Нести це в собі. Приємно, хоч і відповідально. Все що смакується вперше, стає знаковим… Від трусиків в ромашки до яблука істини, до якого кожен з нас приходить своїми шляхами.

«Грай». Кавер на одну з кращих пісень написаних на пост-рядянському просторів. Білоруською співати одне задоволення. Без зайвих слів.

«Напиши». Легко і без зайвої філософії… Історія близькості, яка вимірюється словами і смайлами. Ще одна пісня з тих, які у моєму випадку стають реальністю тільки з часом. Фактично автобіографічне.

«Титанік. Дно. Небо». Маленькі діти-космонавти-душі, які рухаються океанами безмірності від тіла до тіла. Тіла всього лиш кораблі, які несуть нас від берега до берега. Вірі в реінкарнацію душ присвячується. Певно, центральна пісня альбому. Для мене.

«Шість. Шість. Шість». В кожного музиканта є своя пісня-заповіт. То буде моя. Про всяк випадок. Тут я зібрав все головне: від мами і батьківської домівки до перших дитячих уявлень про Абсолют і музики, яка має силу всіх стихій. Головний меседж альбому саме тут. Між цими рядками.

Митько Сяржук


Виконавець:
Колос
Назва:
Дельфіни
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності