Поки ще можна
Слухати/придбати:
Soundcloud

Поки ще можна

Колір


1. Intro
2. Світ
3. Що таке кохання
4. Поки ще можна
5. Чалавек
6. Диявол
7. Outro:Fatality

26 червня, одеський інді-фолк проєкт «Колір» презентували свій другий ЕР-альбом «Поки ще можна» - це новий етап, розквіт або чиста сторінка в історії колективу.
 
«Про любов до білоруських сябрів, свободу слова, світ, що розвалюється, але все ще тримається купи. Про почуття кожного з нас: сьогодні, завтра, в далекому майбутньому. Про чорне та біле у нескінченній війні» - так розповідає про нову творчу роботу лідерка гурту Людмила Коллер.

До релізу увійшли сингли у свіжому аранжуванні: «Диявол» на вірш українського поета Сергія Жадана і однойменна з альбомом композиція «Поки ще можна», якою музиканти хочуть привернути увагу до сімейного насилля.

Білоруськомовний трек «Чалавек», на вірш Ригора Бородуліна, займає особливе місце в музичній добірці. Таким чином Колір висловлює протест, щодо утиску свободи слова і незаконних, масових ув'язнень в сусідній країні.

«Нам Білорусь відкрилась багато років тому: перший авторський концерт, перший кліп, перший тур, перший конкурс і велика любов. Нас там приймали, як рідних, ба навіть більше — здавалось, тепліше ніж в Україні.» - зауважують учасники гурту.

До слова, «Чалавек» не перша композиція колективу на білоруському мові. Раніше був випущений трек «Застацца сабой», який увійшов в дебютний альбом «Хто, як не ми». Він створений на вірші політв'язня, журналіста та медіа менеджера Андрія Аляксандрова, якого звинувачують у фінансуванні білоруських протестів.


Виконавець:
Колір
Назва:
Поки ще можна
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2021
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Хто, як не ми
Хто, як не ми
2016
альбом
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою