Триста баксов и дорога

Триста баксов и дорога

Кожаный олень


Сороконожки1. Сороконожки
Точка G2. Точка G
JoPa3. JoPa
Хлоргексидин биглюконат4. Хлоргексидин биглюконат
Физрук5. Физрук
Трудовик6. Трудовик
Зина7. Зина
Аборт8. Аборт
La mineto manifesto9. La mineto manifesto
Are you10. Are you
Джексон м.11. Джексон м.
Пушкарева12. Пушкарева
Вся правда об эмо13. Вся правда об эмо
Rape me (nirvana cover)14. Rape me (nirvana cover)
ВСІ ТРЕКИ

Звершилося! Те, чого світова спільнота чекала вже стільки років, те, що знесе вам дах, з'їсть мозок і тд. і тп., нарешті потрапило до наших вух! Зустрічайте новий альбом гурту Кожаный Олень «300 баксов и дорога»!

Олені вирішили не парити людям мозок, і просто виклали платівку у вільний доступ. Дуже приємний крок від команди, яка цілком могла очікувати непоганий рівень продажу дисків. Культуру в маси! Альбом у вільному доступі в мрежі! А тепер більш докладно про цю саму «культуру».

Деякі особи вважають, що КО – це ну звичайнісінький панк з веселими текстами. Дзусь вам! Тексти не просто веселі, вони геніально-смішні, вони виносять мозок разом з усіма його тарганами і намертво прибивають до обличчя слухача єхидну посмішку. Та яку там посмішку, справжню либу! Олені докладно розкажуть вам про такі актуальні теми, як таємниця особистості вчителя фізкультури та трудів, розставлять всі точки над точкою G, феєрично розставлять всі точки над емо і пояснять основний принцип панку – свободу на особистому прикладі Майкла Джексона та його дітей. Ви знаєте, про яких дітей я кажу. Остання тема взагалі достойна стати гімном роз… вибачте, мені не можна тут матюкатися. В слові «гімном» наголос на перший склад, не забувайте.

До речі, про матюки. Матюків стало більше. І вони, як завжди, виключно в тему. Також не забули хлопці і про порно. Чого-чого, а про секс на платівці добра половина пісень. Є навіть інструкція до отримання найсолодших задоволень нетрадиційним методом. Я б до такого точно не додумався. Слухайте уважно, може комусь стане в пригоді.

Музичний матеріал (читай - музло) платівки залишив за собою драйвовість та швидкісність попереднього релізу, додавши чималу долю музичний жартів. Де б ви ще почули грайндкор на трубі, хеві метал про хлоргексицин біглюконат? Хто б ще поєднав між собою Нірвану та Блакитну Устрицю в одній композиції? Ну а вступ до пісні «Вся правда об емо» значно крутіший, ніж 95% емо-релізів нашої країни. Пацани шарять.

На останок додам: Оленям, щоб перевершити за популярністю Фліт, не вистачає одного єдиного кліпу. Так, про того самого Їжачка. Чахлу роботу на пісню ОРЗ не врахуємо – вона ніяк не відображає справжню оригінальну енергетику цієї по-своєму геніальної команди. І якщо КО скористається своєю ж порадою по відношенню до своїх відеоробіт, все у них буде файно. А ось і сама порада:

Одевайся как угодно,
Пей чернила, нюхай клей.
Главное, чувствовать себя свободно:
Майкл Джексон вон вообще любил детей!


Будьте здорові! Олені, олені, небриті і неголені… ля-ля-ля…

Кайфував від альбому Сашко Гончаров
© rock.kiev.ua


Виконавець:
Кожаный олень
Назва:
Триста баксов и дорога
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Кожаный Олень: «Просто делаем всегда честно и от души»
ІНТЕРВ'Ю
Кожаный Олень: «Просто делаем всегда честно и от души»
12.03.2014

КоЛени давно играют. КоЛени давно радуют своей энергетикой и песнями. КоЛени – простые «как двери» и в то же время – четкие, как The Doors. Может быть, кому-то это покажется преувеличением, но я только озвучил мнение десятков тысяч фанов! Симферопольская группа интересна своим всем. Короче, преинтересное интервью с крымскими порно-ска-пунками – Кожаный Олень

Кожаный Олень: «Пели песни Нирваны, надеясь на благосклонное отношение к нам слабого пола»
ІНТЕРВ'Ю
Кожаный Олень: «Пели песни Нирваны, надеясь на благосклонное отношение к нам слабого пола»
23.08.2011

Кожаный Олень – это бессмысленное название, которое под собой кроет очень даже смысловые тексты, и очень позитивную музыку. Их песни рассказывают, казалось бы, о банальных ситуациях, простых историях, в которых каждый может узнать себя, друзей, своих учителей и других членов общества. Складывается впечатление, что эти симферопольские парни – самые, что ни на есть, оптимисты. И это здорово. О творчестве К.Оленей, о планах и прошедших временах рассказывает автор текстов и основатель группы Павел Швец, он же – PapaJoe

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Снегири и суперклей
Снегири и суперклей
2013
альбом
слухати · рецензія
17.5 см
17.5 см
2004
альбом
Снегири и СуперклейКЛІП
Снегири и Суперклей · 2013
162 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності