Шкідлива Звичка

Шкідлива Звичка

Kofei.IN


Мрія1. Мрія
Дивна тінь2. Дивна тінь
Мости3. Мости
Години назад4. Години назад
Усе по колу5. Усе по колу
Домашнє літо6. Домашнє літо
Шкідлива звичка7. Шкідлива звичка
Висота8. Висота
Я хочу9. Я хочу
Весна10. Весна
Дивна Тінь (FDR Greg Radio Remix)11. Дивна Тінь (FDR Greg Radio Remix)
Години Назад (FDR Acoustic Version)12. Години Назад (FDR Acoustic Version)
Я Хочу (FDR Greg Radio Remix)13. Я Хочу (FDR Greg Radio Remix)

«Шкідлива Звичка» – дебютний альбом гурту Kofei.IN, випущений цього річ. Хоча шанувальникам музики, тим, хто слідкує за вітчизняним продуктом, гурт може бути відомим за піснею «Шкідлива звичка», яка потрапляла на різноманітні збірники ще кілька років тому. Та до повноцінного альбому львівські музиканти підійшли з усвідомленням того, перш за все, що від звуку, якості залежить дуже й дуже не мало. Тому, дана платівка вийшла дійсно конкурентоспроможною і гідною.

Вперше про Kofei.IN і новий альбом заговорили після прем’єри ще наприкінці весни 2011-го дебютного синглу «Я Хочу» - першої, так би мовити, ластівки. Пісня практично одразу потрапила до головних чартів українських радіостанцій. Трек дійсно задав той напрям, у якому треба було рухатися. Про це свідчить запал енергії та драйвовості композиції. Далі було представлено ще кілька треків з платівки у вигляді синглів. Такі як «Години назад», «Дивна тінь» і, вже вищезгадана, «Шкідлива звичка» досить стрімко ввірвалися у радіо простір…

Отож, якщо брати окремо кожну композицію, то можна зробити невеличкий аналіз.

«Мрія» - чіпляє вже після першого прослуховування. Досить мелодійна та енергійна. Зі смислом. Позитивна. Задає гарний початок усьому альбому.

«Дивна тінь» - лірична, романтична, дещо, може, меланхолійна. Написана пісня була ще кілька років тому, але подібні пісні лишаються актуальними завжди (принаймні, в плані текстів).

«Мости» - пісня, за словами учасників гурту, присвячується майже завжди барабанщику Kofei.IN (так як той родом із Великих Мостів). А загалом, композиція теж тематики, яка, нажаль, присутня у стосунках – розлученням та розставанням.

«Години назад» - пісня, на яку було відзняте перше відео. Пісня про те, що часто ми повертаємося у минуле, згадуючи найкращі (і не дуже) миті, які траплялися у нашім житті. І від цього нам в теперішньому часі стає трошки, може, й сумно (ностальгія!) від того, що колись не зробили інакше, не сказали комусь інших слів…

«Усе по колу» - хоч і одна з найстаріших у репертуарі гурту, та все ж, мені особисто здається, дещо поступається іншим пісням з платівки. Хоча, композиція текстово досить емоційно напружена, з присмаком внутрішніх переживань автора. Суть пісні? Назва може сказати сама за себе.

«Домашнє літо» - одна з моїх улюблених. Інколи дійсно так буває, що хочеться на все «забити» і насолоджуватися цією прекрасною порою року! Щоб було «в мене в хаті літо».

«Шкідлива звичка» - пісня про те, що не всяке «кохання» є дійсно Коханням, тим, чого очікуєш від взаємності почуттів.

«Висота» - тут треба просто відчути цю пісню…

«Я хочу» - у пісні співається про вільність. І дійсно, під таку пісню, під її ритм, можна досягати нових і нових висот – «злітати в небо і не боятись висоти».

«Весна» - «просто підійди і в очі подивись».

На альбомі ще присутні три інші версії трьох пісень: 2 радіо-мікси та акустична версія «Години назад».

Оцінка за альбом – 9 з 10. Оригінальні тексти, енергія і драйв – все це і трохи більше можна знайти в першому альбомі Kofei.IN.


Виконавець:
Kofei.IN
Назва:
Шкідлива Звичка
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Наш формат
ПУБЛІКАЦІЇ
Kofei.IN: «Перш за все – емоції!»
ІНТЕРВ'Ю
Kofei.IN: «Перш за все – емоції!»
10.02.2012

Українським музичним простором вже давно витає творчість цього львівського гурту. Хлопці грають те, що подобається їм, те, що подобається різноманітній публіці. В цьому і є секрет успіху. Мова йде про групу Kofei.IN. Напередодні виходу дебютного альбому ми поспілкувалися з вокалістом колективу Сашком Скромним, який повідав про історію, сьогодення та майбутнє Кофеїну. До-речі, платівку можна буде придбати вже 12 лютого!

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами