Vilni
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

Vilni

Joneser


Вільні1. Вільні
Час2. Час
Мій дім3. Мій дім
Хто?4. Хто?
Не той5. Не той
Ти розгубилася6. Ти розгубилася
Я мріяв про небо7. Я мріяв про небо
Надумав8. Надумав
Я залежу9. Я залежу
Я - це ти10. Я - це ти
Вогні11. Вогні
Розбуди мене12. Розбуди мене
Розбуди13. Розбуди
Ю вітер перший14. Ю вітер перший
Ю вітер останній15. Ю вітер останній
ВСІ ТРЕКИ

Joneser - новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser - на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», - ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому Vilni були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистісних переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе і життєвих цінностей.

Над дебютним альбом Joneser працював в студії Iksiy Music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

«Пам'ятаю той день, коли я перший раз почув фінальну версію пісні Vilni», - розповідає лідер проекту Стас Веречук. «За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти заголовної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього!»

Вихід альбому Vilni - точка відліку для проекту Joneser. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.


Виконавець:
Joneser
Назва:
Vilni
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
ВільніКЛІП
Вільні · 2018
231 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Fortress Europe / Київ / 22.06.2019
АНОНСИ
Fortress Europe / Київ / 22.06.2019
17.01.2019

Фест стане логічним продовженням традицій культових гігів, проведених в Україні та поза її межами. Склад запрошених гуртів - хардкорний, тож на вас чекають 8 годин справжньої брутальної спеки