Vilni
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

Vilni

Joneser


1. Вільні
2. Час
3. Мій дім
4. Не той
5. Хто?
6. Ти розгубилася
7. Я мріяв про небо
8. Надумав
9. Я залежу
10. Я - це ти
11. Вогні
12. Розбуди мене
13. Розбуди
14. Ю вітер перший
15. Ю вітер останній

Joneser - новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser - на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», - ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому Vilni були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистісних переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе і життєвих цінностей.

Над дебютним альбом Joneser працював в студії Iksiy Music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

«Пам'ятаю той день, коли я перший раз почув фінальну версію пісні Vilni», - розповідає лідер проекту Стас Веречук. «За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти заголовної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього!»

Вихід альбому Vilni - точка відліку для проекту Joneser. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.


Виконавець:
Joneser
Назва:
Vilni
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.