Vilni
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

Vilni

Joneser


Вільні1. Вільні
Час2. Час
Мій дім3. Мій дім
Хто?4. Хто?
Не той5. Не той
Ти розгубилася6. Ти розгубилася
Я мріяв про небо7. Я мріяв про небо
Надумав8. Надумав
Я залежу9. Я залежу
Я - це ти10. Я - це ти
Вогні11. Вогні
Розбуди мене12. Розбуди мене
Розбуди13. Розбуди
Ю вітер перший14. Ю вітер перший
Ю вітер останній15. Ю вітер останній

Joneser - новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser - на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», - ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому Vilni були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистісних переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе і життєвих цінностей.

Над дебютним альбом Joneser працював в студії Iksiy Music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

«Пам'ятаю той день, коли я перший раз почув фінальну версію пісні Vilni», - розповідає лідер проекту Стас Веречук. «За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти заголовної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього!»

Вихід альбому Vilni - точка відліку для проекту Joneser. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.


Виконавець:
Joneser
Назва:
Vilni
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ
ВільніКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

Power Of Ukraine vol.2
АНОНСИ
Power Of Ukraine vol.2
21.08.2018

Київський фестиваль Power Of Ukraine vol.2 вже вдруге збере потужних представників української важкої сцени. Цього разу захід не обмежиться стилістикою power metal і охопить також суміжні метал-жанри