Light Summer Day

Light Summer Day

Hello. Future


1. Intro
2. March of Generations
3. Lethe
4. L.S.D. (part I)
5. L.S.D. (part II)
6. Ignis Fatum
7. Plus & Minus
8. Fallen Heroes
ВСІ ТРЕКИ

Знаєте, існують колективи, що не обмежуються наслідуванням західних груп, вони намагаються виділитися, знайти свій власний стиль, власний напрямок, власний довгий шлях, не схожий на інші шляхи, який, у деяких випадках, призводить до справжнього успіху у вигляді визнання і популярності. От саме до числа таких колективів відноситься HELLO. FUTURE., який на даний момент хоч і не є широко відомим в Україні, та згодом (я впевнений) може бути по праву названим одним з найпопулярніших прогресивних гуртів нашої Вітчизни. Чому я впевнений? Бо хлопці вже зараз отримують запрошення до Варшави, Кракова, Вроцлава та інших європейських міст. А в нас, на жаль, ситуація в музиці така, що поки гурт не «засвітиться» десь за кордонами, то нашому слухачу діла до нього нема… Ну, а той факт, що в країні не так і багато «прогресивних» рокерів грає лиш на руку молодим киянам.

Дебютний альбом київських спейс-рокерів HELLO. FUTURE., що отримав назву «Light Summer Day» (L.S.D.), складається із восьми композицій та був презентований на початку весни. Як сказав вокаліст гурту Ілля Басалаєв: «Ми покладаємо великі надії на «Light Summer Day». Ми намагалися зробити концептуальний міні-альбом й наповнити його глибоким змістом. Сподіваємося, він припаде до смаку нашим слухачам». Скажу чесно, особисто мені – припав. Альбом мінімум чесний (чи чесність – це максимум в сучасній музиці?), а окрім того ще наповнений «космічним» драйвом і потужною енергією. Здається, що ця музика летить у вуха прямісінько із просторів неосяжного Всесвіту… Та окрім оригінальної, принаймні для вітчизняного рок-«синдикату», музичної складової, альбом можна похвалити за філософські тексти про наше з вами існування на Землі в глобальному розумінні цього словосполучення.

Одна з найцікавіших композицій платівки – «Fallen Heroes», вона встигла викликати резонанс серед частини слухачів. Самі ж музиканти говорять, що у цій пісні не відображається ні їх прихильність ні засудження ними нацистів. У цій пісні вони доносять ідею, базуючись на історичних фактах. «Ви не зможете зрозуміти первинної ідеї даної пісні не послухавши її від початку до кінця. Це апріорі і не вимагає ніякого підтвердження або спростування з нашого боку, або сторони нашого слухача. Ідеологія даної пісні полягає в тому, що будь-яке, зло, в якій би формі воно не проявлялося, буде переможене!» Можна зрозуміти це, прислухавшись до того, що на початку Адольф Гітлер закликає до захоплення всього світу псевдо-арійським народом, а в кінці пісні йде звукова доріжка запису звернення англійського радіо до суспільства, в якій повідомляється про те, що маршал Сталін повалив німецьку армію, а Гітлер покінчив з життям…

Висновок з усього: альбом «L.S.D.» складає дуже приємне враження навіть після кількох прослуховувань (що для багатьох нинішніх молодих гуртів – нонсенс). На перший погляд він може здатися холодним, далеким, «незвіданим». Але він задає чіткий вектор руху сучасному вітчизняному прогресивному року. І «Light Summer Day» змусить вас захотіти слухати таких HELLO. FUTURE. і надалі.

«Будущее, о котором мы можем только мечтать, не такое и далекое. Ступая на непрочную землю следующего дня, понимаешь, что лучший способ предсказать будущее – создать его. Музыка, которую вы услышите – эхо завтрашнего дня, отображение нового мира, которое чарует своей загадочностью, в котором каждый найдет что-то для себя. Сказать «hello, future» просто» – резюмують столичні музиканти.

Митько Сяржук


Виконавець:
Hello. Future
Назва:
Light Summer Day
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан