Ти в мене є

Ти в мене є

Гурт UA


Два слова1. Два слова
Хочу літати2. Хочу літати
Машина3. Машина
Танцюй зі мною4. Танцюй зі мною
Долари5. Долари
Заберу тебе з собою6. Заберу тебе з собою
Ти в мене є7. Ти в мене є
Все Буде Добре!8. Все Буде Добре!
Чекаю на тебе9. Чекаю на тебе
ВСІ ТРЕКИ

В 2012 році записаний дебютний альбом «Ти в мене є» Гурту UA. Гурт, який розпочав своє існування з 2008 року вже є відомим шанувальникам української музики. І хоча склад декілька разів змінювався, окрім лідера і засновника колективу Сергія Кроітору, музика лишилася такою ж, як і на початку творчого шляху: позитивною, світлою, в міру важкою, в міру легкою. Даний альбом – це дев’ять якісних пісень про вічні почуття, про емоції, любов.

Загалом на альбомі нема повільних композицій. Є помірного темпу. Але здебільшого – досить жваві. Звичайно, як на мене, це добре. Але є одне «але» - всі пісні дещо схожі між собою. Принаймні, таке візуальне враження склалося після першого прослуховування дебютника.

Але серед треків можна виділити ті пісні, які претендують на статус «хіт». До слова, вони вже давно гуляють просторами Інтернету на музичних сайтах. Це такі роботи як: «Хочу літати», «Заберу тебе з собою», «Все Буде Добре!» (хоча б за слова «а ви любіть і живіть, як діти»).

А от «Машина» - мені задалася чимось схожа на майже однойменну пісню Табула Раса («Любимая машина»). Звісно, не мелодією, а духом. До речі, даний трек – з елементами еротики. А взагалі, видно, що хлопці не церемоняться з текстами, у них присутній і сленг, і еротика (на грані фолу), і сарказм, і іронія, і багато чого іншого. Головне, що не втрачається суть, і пісня не переростає в звичайний беззмістовний набір слів.

Хоча… в цілому пісні підібрані добре, альбом – на одному диханні, «не напряжний». Пригладжені пост-панківські та поп-рокові рифи, ледачий рок-н-рол.

Альбом не випадково з’явився у розпал весни. Пісні ненав’язливі і навіть «сонячні», в плані смисловому.

Для тих, хто ще не слухав Гурт UA, хто думає, яка позиція гурту, наскільки миколаївська команда альтернативна, чи навпаки, позицію висловив лідер бенду: «Для «шоу-бізнесу» молодь – це легка купа м’яса з легкою «обіходною» валютою в кармані, яку можна заманити на свій бік, завдяки драйвовим ритмам і голим тілам, що символізують Демократію! На жаль це і є бізнес та культура, в якій ми живемо і виховуємо наших дітей! Я в такі ігри не граю! Тому що мене це не гріє. Для мене важлива правильна культура людей і підростаючого покоління!»…


Виконавець:
Гурт UA
Назва:
Ти в мене є
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Separecords

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів