451

451

FarInHate


1. Intro
2. 451F
3. Гайя
4. Моя Війна
5. Зламане крило
6. Танго
7. Хто скаже мені
8. Революція
9. Пророк
10. Outro
ВСІ ТРЕКИ

Гурт «Farinhate» випустив перший повноцінний реліз під назвою «451». Рівненський молодий колектив, учасники якого можуть бути відомими шанувальникам української важкої музики за виступами в гурті «Кренч», зробили і записали матеріал у кращих традиціях жанру.

Робота над платівкою розпочалася в січні 2011-го. В дебютному альбомі гурт вкотре проекспериментував зі стилем, до якого, власне, ніколи не прив'язувався, додалися електронні вставки в переважній більшості пісень, «подорослішала» сама їхня концепція в порівнянні з минулими роботами. Не знаю, чи впізнають Farinhate ті, хто слухав їх ЕР трирічної давнини «За мить до життя»… Тематика альбому соціальна. Метою є намагання привернути увагу до актуальних і непопулярних для обговорення проблем сьогодення; деякі тексти мають дещо філософський характер. А в деяких – філософія поєднана з жорсткими словечками. Але це саме той випадок, коли мат – в тему!

Навіть з Інтро можна зробити висновок, що на слухача чекає потужний посил, який не лишить байдужим рецептори совісті, сумління, не зможуть не змусити не замислитися над питанням: хто я, і для чого я тут? Це музика на кшталт: «прокинувшись подумай, що зробиш, лягаючи – що зробив».

«451F» та «Гайя» одні з найбільш потужних на альбомі. На мою думку, саме вони заслуговують бути хітами. Але є й більш ліричні композиції: «Зламане крило», «Танго», «Хто скаже мені». Це не «мєдляки», але, принаймні остання, може претендувати на радіо простір. Загалом, хочеться відмітити дійсно якісні та хороші тексти: суть, рими, алегорії, метафори… А в поєднанні з музичною складовою і виходить така собі «революційна» суміш. Революція кого й проти кого? Вирішувати кожному слухачу.

Накопичувався матеріал на студії гурту Merva. Тому й логічно, що музиканти допомагали одне одному (та само «Гайя»). А так як нам відома якість треків Merva, то, думаю, зайвим буде казати, що і дана платівка вийшла не менш якісною в звучанні.

Назва альбому прийшла після прочитання учасниками гурту книги Рея Бредбері «451 по Фаренгейту», яка, на думку самих музикантів, перегукується з текстами їхніх пісень. Наразі альбом готується до невеликого випуску в тираж. Всі кошти, отримані за продаж дисків підуть на благодійність.

Що ж, перед нами міцний середняк українського н’ю-металу. Але із заявками на досягнення і верхні строчки альтернативних вітчизняних чартів.


Виконавець:
FarInHate
Назва:
451
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
FarInHate: «Наша мета – змусити людей задуматись над тим, що оточує»
ІНТЕРВ'Ю
FarInHate: «Наша мета – змусити людей задуматись над тим, що оточує»
02.03.2012

FarInHate не нове ім’я в українській альтернативній музиці. Але нещодавно вони по-справжньому сколихнули медіапростір новою платівкою! Про музику, ситуацію в країні, плани на майбутнє та благодійність розказав басист Alex Just за участю всіх учасників гурту

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії