Йди На Світло

Йди На Світло

Діти неба


Не Підеш Додому1. Не Підеш Додому
Далі2. Далі
Найкращий День3. Найкращий День
Мама Каже4. Мама Каже
Ластівка5. Ластівка
Не Твій6. Не Твій
Долечу7. Долечу
Ти Будеш Моєю8. Ти Будеш Моєю
Вибач9. Вибач
Колискова10. Колискова
Ти Музика Моя11. Ти Музика Моя
Emotions12. Emotions
Крига13. Крига
Йди На Світло14. Йди На Світло
Тонка Павутиця (bonus track)15. Тонка Павутиця (bonus track)
ВСІ ТРЕКИ

Молодий український колектив Діти Неба випустив свій дебютний альбом «Йди На Світло». До нього увійшло 15 композицій. В альбомі достатньо як і драйвових, веселих, так і ліричних композицій. Слухаючи платівку складається враження, що якби зараз знімали римейк мультфільму «Пригоди бременських музикантів», то звучали б там саме пісні у виконанні Дітей Неба. В кожній пісні буфонада, бурлеск, бароко і рококо в перемішку із панком, гранжем та альтернативою! Це не те щоби фантастично, але – незвично – так точно. Принаймні, в нашій країні така музика – не надто освоєна ніша. Тому, якщо хлопці продовжуватимуть у такому ж дусі (звичайно, із поправкою на якість), то про них почнуть говорити досить скоро і досить часто.

Варто відзначити той факт, що тексти у піснях – доволі-таки серйозні (переважно про кохання). А от те, що вони роблять із саундом і аранжуванням – це шок і захоплення одночасно. Але повторюся: ідея є, ідея – гарна, але над реалізацією треба ще працювати, потрібно самовдосконалюватися.

Головним синглом альбому є пісня «Не Підеш Додому». Електронні вставки картини не псують. А от «перепади» вокалу виглядають не дуже природно. Хоча й композиція жвава, і драйвова, але, на мою думку, не найкраща на альбомі. Є й цікавіші пісні. Наприклад, навіть «Найкращий день» - така ж драйвова, але «чесніша» і якісніша.

Серед ліричних композицій варто відзначити перш за все «Не твій». Це дійсно чи не найкраща пісня в репертуарі Дітей Сонця.

«Ти Будеш Моєю» - заявка на альтернативу в стилі Linkin Park. Чи щось таке. Туди ж – «Колискова». З одного боку – цікаво, а з іншого – навіщо? Все ж починалося непогано… Присутня і англомовна композиція на платівці – «Emotions», яку відзначати, не можна, бо саме такої музики навіть в Україні – чимало.

Завершує платівку дві гітарні пісні – «Йди На Світло» і «Крига» та етно-бонус-трек «Тонка Павутиця». Непогане завершення диску. Але… Початок, варто сказати, був кращим.

До речі, напевно я трошки помилився, коли говорив про «несхожість» гурту на інші українські колективи… «Далі» - це майже Rock-H. Але то вже таке… Що просто треба відзначити: Діти Неба грають цікаву музику – це факт. Вони змішують різні стилі – і в цьому нічого поганого нема, якщо робити це «з розумом». Але в деяких моментах згадується приказка: «Що занадто – то не здраво». В цілому. із 15 пісень – 8-9 досить хороші та цікаві. Інші – посередні. Але, як для дебютника, «Йди на світло» - на тверду четвірку!

Митько Сяржук


Виконавець:
Діти неба
Назва:
Йди На Світло
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Діти Неба: «Ми маємо чим здивувати слухачів у подальшому!»
ІНТЕРВ'Ю
Діти Неба: «Ми маємо чим здивувати слухачів у подальшому!»
04.05.2014

Діти Неба – це молодий, яскравий, енергійний та талановитий колектив з Києва, в якому завжди панує тепла та творча атмосфера. Вже зараз гурт має значний досвід виступів – вони давали концерти і для нечисленної публіки, і для багатотисячного натовпу, де проявили себе як прекрасні виконавці…

Дебютний альбом групи Діти неба - «Йди На Світло»
НОВИНИ
Дебютний альбом групи Діти неба - «Йди На Світло»
01.02.2014

Молодий український колектив Діти Неба вирішив порадувати своїх фанів, і нарешті випустив свій дебютний альбом «Йди На Світло». До нього увійшли 15 композицій. В цілому, альбом достатньо драйвів, веселий, але в ньому й немало ліричних композицій. Тому, хлопці сподіваються, що альбом буде цікавим достатньо широкому колу слухачів

ДОСЬЄ
Не Підеш ДодомуКЛІП
Не Підеш Додому · 2014
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка