Йди На Світло

Йди На Світло

Діти неба


1. Не Підеш Додому
2. Далі
3. Найкращий День
4. Мама Каже
5. Ластівка
6. Не Твій
7. Долечу
8. Ти Будеш Моєю
9. Вибач
10. Колискова
11. Ти Музика Моя
12. Emotions
13. Крига
14. Йди На Світло
15. Тонка Павутиця (bonus track)
ВСІ ТРЕКИ

Молодий український колектив Діти Неба випустив свій дебютний альбом «Йди На Світло». До нього увійшло 15 композицій. В альбомі достатньо як і драйвових, веселих, так і ліричних композицій. Слухаючи платівку складається враження, що якби зараз знімали римейк мультфільму «Пригоди бременських музикантів», то звучали б там саме пісні у виконанні Дітей Неба. В кожній пісні буфонада, бурлеск, бароко і рококо в перемішку із панком, гранжем та альтернативою! Це не те щоби фантастично, але – незвично – так точно. Принаймні, в нашій країні така музика – не надто освоєна ніша. Тому, якщо хлопці продовжуватимуть у такому ж дусі (звичайно, із поправкою на якість), то про них почнуть говорити досить скоро і досить часто.

Варто відзначити той факт, що тексти у піснях – доволі-таки серйозні (переважно про кохання). А от те, що вони роблять із саундом і аранжуванням – це шок і захоплення одночасно. Але повторюся: ідея є, ідея – гарна, але над реалізацією треба ще працювати, потрібно самовдосконалюватися.

Головним синглом альбому є пісня «Не Підеш Додому». Електронні вставки картини не псують. А от «перепади» вокалу виглядають не дуже природно. Хоча й композиція жвава, і драйвова, але, на мою думку, не найкраща на альбомі. Є й цікавіші пісні. Наприклад, навіть «Найкращий день» - така ж драйвова, але «чесніша» і якісніша.

Серед ліричних композицій варто відзначити перш за все «Не твій». Це дійсно чи не найкраща пісня в репертуарі Дітей Сонця.

«Ти Будеш Моєю» - заявка на альтернативу в стилі Linkin Park. Чи щось таке. Туди ж – «Колискова». З одного боку – цікаво, а з іншого – навіщо? Все ж починалося непогано… Присутня і англомовна композиція на платівці – «Emotions», яку відзначати, не можна, бо саме такої музики навіть в Україні – чимало.

Завершує платівку дві гітарні пісні – «Йди На Світло» і «Крига» та етно-бонус-трек «Тонка Павутиця». Непогане завершення диску. Але… Початок, варто сказати, був кращим.

До речі, напевно я трошки помилився, коли говорив про «несхожість» гурту на інші українські колективи… «Далі» - це майже Rock-H. Але то вже таке… Що просто треба відзначити: Діти Неба грають цікаву музику – це факт. Вони змішують різні стилі – і в цьому нічого поганого нема, якщо робити це «з розумом». Але в деяких моментах згадується приказка: «Що занадто – то не здраво». В цілому. із 15 пісень – 8-9 досить хороші та цікаві. Інші – посередні. Але, як для дебютника, «Йди на світло» - на тверду четвірку!

Митько Сяржук


Виконавець:
Діти неба
Назва:
Йди На Світло
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Діти Неба: «Ми маємо чим здивувати слухачів у подальшому!»
ІНТЕРВ'Ю
Діти Неба: «Ми маємо чим здивувати слухачів у подальшому!»
04.05.2014

Діти Неба – це молодий, яскравий, енергійний та талановитий колектив з Києва, в якому завжди панує тепла та творча атмосфера. Вже зараз гурт має значний досвід виступів – вони давали концерти і для нечисленної публіки, і для багатотисячного натовпу, де проявили себе як прекрасні виконавці…

Дебютний альбом групи Діти неба - «Йди На Світло»
НОВИНИ
Дебютний альбом групи Діти неба - «Йди На Світло»
01.02.2014

Молодий український колектив Діти Неба вирішив порадувати своїх фанів, і нарешті випустив свій дебютний альбом «Йди На Світло». До нього увійшли 15 композицій. В цілому, альбом достатньо драйвів, веселий, але в ньому й немало ліричних композицій. Тому, хлопці сподіваються, що альбом буде цікавим достатньо широкому колу слухачів

ДОСЬЄ
Не Підеш ДодомуКЛІП
Не Підеш Додому · 2014
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан