No More Pain

No More Pain

Defiant


1. Breaker of chains
2. When eyes are cold
3. Guest from the night
4. Not a saint
5. Black river
6. Masquerade
7. World of rain
8. Not a saint (feat. Petr Elfimov)
ВСІ ТРЕКИ

3 грудня 2021 року в мережі з'явився новий альбом запорізького power/heavy-metal гурту Defiant під назвою "No More Pain". Реліз хлопці випустили тільки в цифровій версії і складається він з 8-ми треків загальною довжиною трохи більше 40 хвилин.

Альбом відкриває трек під назвою "Breaker of chains", авторство якого належить вокалісту Станіславу Прошкіну (Defiant, Power Tale). Трек присвячений одному з головних героїв роману "Гра престолів" та підкріплений однойменним музичним відео на Youtube каналі гурту. "Breaker of chains" разом з "When eyes are cold" та "Not a saint" є абсолютно новими і раніше не виданими треками. Інші чотири треки на альбомі, - "Guest from the night", "Black river", "Masquerade" та "World of rain", авторство яких належить гітаристу Андрію Турковському, є переробленими версіями треків з першого російськомовного альбому гурту 2012-го року. Завдяки переробленим інструментальним та вокальним партіям, а також новому аранжуванню, на цих треках фанати Defiant можуть почути принципово нові для групи елементи інших стилів, наприклад, близький до black metal програш у "Masquerade" та численні потужні хорові наспіви у "Black river".

Андрій Турковський: «Особливістю "No More Pain" у порівнянні з попередніми релізами є його багата насиченість невластивих групі стилістичними прийомами, які гармонійно вписалися у стиль гурту, оскільки були реалізовані багато в чому завдяки технічним музичним здібностям музикантів. Також особливо російських фанатів heavy metal приємно порадує бонус-трек на альбомі, це ще одна вокальна версія треку "Not a saint", але вже з іншим вокалістом з одного відомого московського гурту!»

"No More Pain" був повністю записаний у запорізькій студії звукозапису Studioroom87 чинним на даний момент складом групи: Андрій Турковський - гітара, Станіслав Прошкін - вокал, Євген Смолін - барабани, Олег Яковлев - бас-гітара


Виконавець:
Defiant
Назва:
No More Pain
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2021
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Time isn't healing
Time isn't healing
2016
альбом
слухати
Ночь
Ночь
2015
альбом
слухати
Breaker of chainsІНШЕ
Breaker of chains · 2021
650 переглядів
Demons Are A Girl's Best Friend (cover by Defiant)КЛІП
Fool's paradise (Live Power of Ukraine 2017)LIVE
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії