Чесна любовЪ

Чесна любовЪ

БухарєстЪ


КонхВєтка1. КонхВєтка
На землі є любовЪ2. На землі є любовЪ
Перець3. Перець
Чесна любовЪ4. Чесна любовЪ
На роботі5. На роботі
Пропало спиртне6. Пропало спиртне
Чьоткий мопед7. Чьоткий мопед
Вже не той8. Вже не той
Бабло та авто9. Бабло та авто
Погляд10. Погляд
Без взаэмностей любов11. Без взаэмностей любов
Про пейнтболіста12. Про пейнтболіста
ВСІ ТРЕКИ

«Чесна любовЪ» це колоритний мікс української мови, кращих ритмів хард-року та іронічних текстів. Саме таким є нове творіння харківського гурту «БухарєстЪ».

До платівки увійшло 12 треків. Казати, що хлопці кардинально відходять від обраного ще на початку творчого шляху курсу не доводиться. Бо як і раніше, їх пісні – це позитивні стьобні байки про людей, які навколо, їхнє життя, середовище, сенс їхнього існування. Хоча, байки не завжди вже й такі байки. Більше, напевно, підходить сказати: гурт говорить не зовсім серйозно про серйозні речі. Ну, як інакше прокоментувати, наприклад, такий собі «алкоголічний» блюз - «Пропало спиртне» («Одного разу в одному місті скоїлось дещо страшне... В усіх магазинах, в усіх ресторанах пропало спиртне»)?..

Цікаво, що композиція «Вже не той» взагалі записана в стилі реггей. А «Бабло та авто» - типовий рок-н-рол (тут «БухарєстЪ» виступає в ролі такого собі «харківського Чака Бері»…) Всидіти важкувато, якщо чесно. «Погляд» - навпаки, лірична проста, тепла, світла композиція (чомусь, дана пісня асоціації викликала із творчістю американських музикантів 50-70-х років, зокрема – Синатровою «Strangers In The Night») Але особливого колориту всім пісням надає акордеон. Дуже гармонійно вписується цей інструмент в загальну картину. Загалом, «БухарєстЪ» не зациклюється на певному жанровому напрямку. Чи так було завжди – сказати не можу. Але, принаймні, «Чесна любовЪ» відрізняється від попереднього альбому гурту «Енергія», що вийшов у 2011 році.

На цьому диску нема пісень про п’яну Марину, яка дзвонить кожної хвилини, чи необережну Варвару, яка заполонила всю хату димом, поки смажила кур. Зате є про Тому і пейнтболіста Антона. «Чесна любовЪ» - дійсно «любовний» альбом. Своєрідна любов, щоправда, вийшла, та все ж – новий диск більш зрілий. Видно, що музиканти працюють над тим, аби виробити власний пізнаваний стиль, закріплений якістю. Що ж, їм це потихеньку вдається. Особисто мені альбом сподобався: не напружує, інколи «підриває», інколи змушує посміхнуться. Заряд позитивних емоцій на платівці зашкалює!

Одним словом: яскраве поєднання світових традицій в музиці співучої української мови та кумедних текстів, в котрих окрім яскравого гумору присутній глибокий зміст – це і є «БухарєстЪ» зі своєю «Чесною любов’ю»!

Митько Сяржук


Виконавець:
БухарєстЪ
Назва:
Чесна любовЪ
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності